برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

لشکری در گفتگو با مهر:تیم ملی کشتی ایران در رقابتهای جهانی می درخشد

دارنده دو مدال طلای آسیا گفت: تیم ملی کشتی آزاد با توجه به پتانسیل موجود در بین کشتی گیران توانایی درخشش در رقابتهای جهانی مسکو را دارد.

احسان لشکری کشتی گیر آزادکار وزن 84 کیلوگرم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: کشتی گیران حاضر در اردوی تیم ملی تمرینات بسیار خوب و منظمی را زیر نظر کادر فنی تیم ملی دنبال می کنند و تمامی نفرات با آمادگی مطلوب برای رقابتهای جهانی آماده می شوند.

وی ادامه داد: کادر فنی تیم ملی با تمام وجود تلاش می کنند تا کشتی گیران بتوانند بهترین نتیجه ممکن را دررقابتهای جهانی و بعد از آن بازیهایی آسیایی گوانگجو کسب کنند و برای رسیدن به این مهم از هیچ کوشش دریغ نمی کنند.

لشکری تصریح کرد: با توجه به همدلی کادر فنی و کشتی گیران و ارتباط  بسیار مناسبی که از لحاظ روحی ایجاد شده است برنامه های مورد نظر کادر فنی به شکل مطلوب اجرا می شود.

وی تاکید کرد: با تصمیم کادر فنی برای حضور در رقابتهای جام زیلکوفسکی لهستان راهی اسپالا شده ام و امیدوارم روز یکشنبه در این رقابتها با کشتی گیران خوبی روبرو شده و با ارائه کشتی های خوب برای رقابتهای جهانی انتخاب شوم.

لشکری در پایان خاطرنشان کرد: سال گذشته نتوانستم در رقابتهای جهانی حضور یابم ولی امیدوارم اواسط شهریورماه امسال با درخشش در رقابتهای جهانی مسکو توانمندیهای خود را نشان دهم.

احسان لشکری بخت نخست پوشیدن دوبنده تیم ملی در وزن 84 کیلوگرم در رقابتهای جهانی است.


تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: