برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:هدفمان قهرمانی در گوانگجو است/ توجه به تیم‌های پایه فوتبال آلمان را زنده کرد

مربی تیم‌فوتبال امید ایران با اشاره به اینکه امروز زمان آزمایش و کسب تجربه نیست، گفت: باتوجه به کادرفنی مجرب و بازیکنان‌مطرحی که در تیم امید حضور دارند،هدفمان رسیدن به عنوان قهرمانی در مسابقات گوانگجو است.

بیژن طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال امید ضمن بیان مطلب فوق افزود: قرار بود تمرینات تیم از روز16 مردادماه برای برگزاری دیدار دوستانه با تیم چین آغاز شود اما به دلیل مشکلاتی خروجی چند بازیکن این اردو و دیدار تدارکاتی لغو شد. البته تیم طی روزهای 27 تا 29 مردادماه اردویی را در تهران برگزار می‌کند.

وی اضافه کرد: در زمان تعطیلی تمرینات عملکرد تمام بازیکنان تیم را زیر نظر گرفته‌‎ایم و حتی به توصیه محمد مایلی‌کهن، بازی‌های "سجاد مشکل‌پور" بازیکن تیم صنعت نفت را هم زیر نظر گرفتیم. قطعا هدفمان این است که بهترین و آماده‌ترین نفرات را به اردوهای تیم دعوت کرده و حق هیچ بازیکنی را تضییع نکنیم.

مربی تیم فوتبال امید ایران با بیان اینکه امروز زمان آزمایش و کسب تجربه نیست و باید برای نتیجه گیری برنامه ریزی کرد، اظهار داشت: تیم امید از کادر فنی مجرب و بازیکنان باتجربه ای که بسیاری از آنها در لیگ برتر به میدان می‌روند، سود می‌برد که تلاش این جمع قهرمانی در مسابقات گوانگجو در در نهایت کسب سهمیه حضور در المپیک پس از سال‌هاست.

طاهری در این مورد افزود: ما گناه دیگران را نمی‌شوریم و به دلایل ناکامی‌های گذشته تیم امید در رسیدن به المپیک کاری نداریم بلکه از همه می‌خواهیم از ما حمایت کرده تا بتوانیم با موفقیت این تیم مردم ایران را شاد کنیم.

وی با بیان اینکه تیم امید باید در بازی‌های مهم خارجی محک خورده تا ترس بازیکنان آن بریزد، خاطرنشان کرد: شما به موفقیت تیم‌های والیبال و بسکتبال ایران در آسیا و جهان نگاه کنید، این موفقیت‌ها ماحصل سرمایه‌گذاری روی تیم‌های پایه است. در این راستا طی چندسال اخیر اقدامات خوبی در تیم‌های پایه فوتبال صورت گرفته و قطعا با ادامه این روند بازیکنان تیم‌های امید و جوانان امروز، نفراتی هستند که در جام جهانی 2014 می‌توانند برای فوتبال ایران افتخار آفرینی کنند.

مربی تیم فوتبال امید ایران در پایان گفت: فوتبال آلمان پس از ناکامی در دو جام جهانی 1994 و 1998 سرمایه‌گذاری بسیاری روی تیم‌های پایه انجام داد و این سرمایه‌گذاری فوتبال آلمان را زنده کرد اما این اتفاق در فوتبال انگلستان نیفتاد و ناکامی‌های اخیر فوتبال انگلستان ماحصل این بی‌توجهی‌هاست. قطعا فوتبال ایران می‌تواند مانند فوتبال آلمان در آینده ای نزدیک از سرمایه‌گذاری روی تیم‌های پایه خود به خوبی منتفع شده و به موفقیت‌های بسیاری دست یابد.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: