برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رقابتهاي كشتي جام زيلكوفسكي مصطفي حسين خاني صاحب مدال نقره شد

ورزش. كشتي. زيلكوفسكي
تهران- كشتي گير آزادكار وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم كشورمان شب گذشته در رقابتهاي كشتي آزاد جام زيلكوفسكي لهستان به مدال نقره اين وزن دست يافت.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، حسين خاني كه در اولين روز اين رقابتها موفق شد حريفاني از لهستان، ازبكستان وقزاقستان را شكست دهد، در ديدار فينال مقابل اينو كنتف از قرقيزستان متوقف شد و اين ديدار را در دو تايم و با نتايج سه بر صفر و يك بر صفر به حريف واگذار كرد.

بدين ترتيب نماينده وزن ‪ ۶۶‬كيلوگرم تيم كشتي آزاد كشورمان صاحب مدال نقره شد. ضمن اينكه هردو كلينچ در اين مبارزه به رنگ دوبنده حريف قرقيزستاني در آمد كه اين مساله نشان از بدشانسي حسين خاني در اين ديدار داشت.

همچنين رضا يزداني ،نماينده وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم كشورمان نيز با دو پيروزي مقابل كشتي گيراني از فرانسه و لتوني در ديدارسوم و نيمه نهايي مقابل دولت شابانباي از قزاقستان به دليل مصدوميت به مبارزه خود ادامه نداد و پنجم شد.

گويا از پاي چپ يزداني عكس رايولوژي تهيه شده كه خوشبختانه علايم مصدوميت جدي ديده نمي‌شود، ولي وي براي تشخيص بهترپزشكان، نياز به آزمايشات ام آر آي دارد تا در مورد وضعيت وي اعلام نظر شود.

گفتني است تيم ايران در وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم نماينده‌اي نداشت.

بر اين اساس مسعود اسماعيل پور، عليرضا قاسمي و احسان لشكري كشتي گيران اوزان ‪ ۷۴ ،۶۰‬و ‪ ۸۴‬كيلوگرم كشورمان از صبح امروز به به مصاف حريفان خود مي روند كه البته تيم ايران در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم نيز نماينده‌اي ندارد.


تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: