برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بايرن مونيخ ‪ ۲‬شالكه ‪ ؟ ۰‬سومين جام براي باواريايي ها

ورزش. فوتبال. بايرن مونيخ
تهران - بايرن مونيخ با پيروزي ‪ ۲‬بر صفر مقابل شالكه توانست سومين جام قهرماني را در فصل جاري تصاحب كند. پيش از اين بايرن مونيخ فاتح بوندس ليگا و جام حذفي آلمان شده بود.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت گل، نيمه اول اين ديدار با تساوي بدون گل به پايان رسيد ولي با دو گلي كه مولر (‪ (۷۵‬و كلوزه (‪ (۸۱‬به ثمر رساندند، اين جام به باواريايي‌ها رسيد.

بايرن مونيخ در اين ديدار از ستاره‌هاي ملي پوش خود بهره گرفته بود و فليپ لام، باستين شواين اشتايگر، مولر و كلوزه در تركيب اين تيم به ميدان رفتند. با اين حال عدم آمادگي ميان بعضي از بازيكنان به وضوح قابل مشاهده بود.

در اين ديدار مولر ستاره تيم باواريايي‌ها بود و نمايش خوبي را در تركيب تيمش به اجرا گذاشت.

در نيمه اول، در ابتدا فرصت گلزني براي شالكه به وجود آمد.رائول در آستانه بازكردن دروازه نوير با ضربه سر بود ولي اين اتفاق نيفتاد و پس از آن نايب قهرمان بوندس ليگا كمتر فرصتي براي گلزني به دست آورد.

در نيمه دوم بازي بيشتر در اختيار بايرن بود.در دقايق اوليه نيمه دوم، كلوزه فرصت بسيار خوبي براي گلزني به دست آورد ولي نتوانست فرصت تك به تكي كه برايش به وجود آمده بود را مبدل به گل كند.

در پانزده دقيقه پاياني بازي، شالكه از نظر فيزيكي آماده تر به نظر مي رسيد .با اين وجود اين بايرن بود كه در دقيقه ‪ ۷۵‬با گل مولر به گل برتري دست يافت. كلوزه در دقيقه ‪ ۸۱‬براي بار دوم دروازه نوير را باز كرد تا بدين ترتيب باواريايي‌ها بتوانند به اولين پيروزي خود در رقابتهاي فصل جديد دست بيابند.

با شكست شالكه، دست رائول گونزالس از كسب اولين جام قهرماني با تيم جديدش كوتاه ماند.

تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: