برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از سوی کمیته استیناف؛رای شکایت دایی از فدراسیون فوتبال فردا اعلام می‌شود

رای نهایی پرونده شکایت علی دایی از فدراسیون فوتبال پیرامون قرارداد سرمربیگری تیم ملی فردا از سوی کمیته استیناف صادر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، این نشست ساعت 16 بعدازظهر فردا به ریاست علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف و چهار عضو این کمیته شامل؛ سیدرضا افتخاری، سیدسعید میردیلمی، رضا پورعرب و مجید شهیدی برگزار خواهد شد.

قراراست وکیل علی دایی دراین جلسه که آخرین نشست کمیته استیناف برای رسیدگی به این پرونده خواهد بود شرکت کند و در خصوص مفاد قرارداد و دو متممی که از هر کدام از آنها تنها به امضای یکی از طرفین قرارداد رسیده توضیحات لازم را ارائه کند.

علی دایی و فدراسیون فوتبال پیش از این نسبت به رای کمیته انضباطی در مورد این پرونده اعتراض کردند تا پرونده مذکوردر کمیته استیناف رسیدگی شود.   براساس این رای فدراسیون فوتبال موظف شده است با توجه به قرارداد سه ساله علی دایی با فدراسیون فوتبال به این مربی مبلغ 450 میلیون تومان پرداخت کند.
  اختلاف نظر دایی و فدراسیون فوتبال بر روی سال دوم قرارداد منعقد شده و متممی است که علی دایی اعتقاد دارد آن را امضا نکرده و از وجود آن بی اطلاع است.
  فدراسیون فوتبال معتقد است قرارداد سال دوم دایی در صورت توافق در مبلغ قرارداد اعتبارداشته و با توجه به اخراج علی دایی در اوایل سال 88 تنها مکلف به پرداخت مدت 9 ماه بیکاری او تا زمان پیوستن به تیم پرسپولیس است نه تمام مدت قرارداد سه ساله.

این در حالی است که علی دایی معتقد است با اخراج او از تیم ملی فدراسیون فوتبال موظف به پرداخت تمام مبلغ قرارداد اوست. وی حتی تهدید کرده در صورتی که نظرش در رای کمیته استیناف تامین نشود این پرونده را به فیفا ارجاع خواهد داد.
تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: