برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

احتمال تعويق ديدارهاي روز جمعه ليگ برتر

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. تيم ملي
تهران - رييس سازمان ليگ برتر فوتبال ايران گفت: ديدارهاي هفته چهارم ليگ برتر فوتبال در روز جمعه را مي‌توان با درخواست باشگاه‌ها با يك روز تاخير برگزار كرد.

عزيز اله محمدي روز يكشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: با توجه به ديدار روز چهارشنبه تيم ملي ايران مقابل ارمنستان و همچنين برگزاري هفته چهارم ليگ برتر در روز جمعه در صورت درخواست باشگاه‌هايي كه بازيكن ملي پوش در تيم ملي دارند، بازي‌هاي اين روز ليگ را با يك روز تاخير برگزار خواهيم كرد.

وي با اشاره به تغيير نكردن زمان ديدار تيم فوتبال پرسپوليس تهران ادامه داد: زمان ديدارهايي كه از قبل قرار بود در روز شنبه برگزار شود، هيچ تغييري نخواهند كرد.

رييس سازمان ليگ برتر فوتبال ايران در خصوص بيانيه بعضي از باشگاه مبني بر ندادن بازيكن به تيم ملي گفت: هيچ باشگاهي نمي‌تواند بازيكنان خود را در اختيار تيم ملي قرار ندهد و با باشگاه‌هاي خاطي به شدت برخورد خواهد شد.

وي در خصوص انتقاد باشگاه‌ها از او به دليل حمايت زياد از برنامه‌هاي تيم ملي تصريح كرد: وظيفه تمامي اهالي فوتبال حمايت از تيم ملي است و باشگاه ها نيز موظف بودند نظرات خود را در خصوص تعطيلات ليگ و برنامه‌هاي فدراسيون در گذشته اعلام كنند.
تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: