برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ترافيك در وزن 84 کيلوگرم كشتي آزاد؛ / نجاتيان: هر چهار نفر دعوت شده به تيم ملي شانس دارند

کشتي‌گير خراساني وزن 84 کيلوگرم تيم ملي ايران گفت: هر چهار کشتي‌گير وزن 84 کيلوگرم حاضر در اردوي تيم ملي شانس حضور در ترکيب تيم ملي در رقابت‌هاي آسيايي و جهاني را دارند.

اسماعيل نجاتيان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا) - منطقه خراسان، افزود: در وزن 84 کيلوگرم به همراه لشگري، رحيمي و حسين‌زاده به اردوي تيم ملي دعوت شده‌ايم و خود را براي حضور در تورنمنت‌هاي پيشرو آماده مي‌کنيم.

وي ادامه داد: بنا بر اعلام کادر فني تيم ملي تورنمنت‌هاي کشتي آزاد لهستان و باکو در پيش است و و در هر تورنمنت چند کشتي‌گير شرکت خواهند کرد تا در نهايت و پس از ارزيابي‌هاي کادر فني در هر وزن يک نفر براي مسابقات آسيايي و جهاني انتخاب شود.

نجاتيان در خصوص وضعيت آمادگي‌اش گفت: هنوز به آمادگي کامل نرسيده‌ام، تنها چند هفته است که تمريناتم شروع شده است، اما تمام تلاشم را خواهم کرد تا با آمادگي کامل براي تيم ملي کشتي بگيرم و براي رقابت‌هاي آسيايي و جهاني شرکت کنم.

وي افزود: براي ماندن در تيم ملي و پوشيدن دوبنده تيم در رقابت‌هاي آسيايي و جهاني امسال همه چيز بستگي به خود کشتي‌گيران دارد و هر چهار نفر در وزن من شانس شرکت در اين رقابت‌ها را دارند زيرا که کادر فني پس از محک خوردن کشتي‌گيران در رقابت‌هاي بين‌المللي و همچنين تمرينات درون اردويي، ترکيب تيم را مشخص خواهند کرد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8903-10900
تاریخ: 1389/3/18
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: