برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اخبار کوتاه ورزشی

خبرهایی از پایان مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری کوهستان، آغاز به کار مدارس آرش و آذر تیروکمان در تهران، انتصاب مربی تیم ملی تیروکمان ایران و پایان رقابت‌های اسلالوم قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بادبانی را در خبرگزاری مهر می‌خوانید.

به گزارش خبرگزاری مهر، فدراسیون تیراندازی با کمان در نظر دارد جهت پشتوانه سازی و همچنین توسعه قهرمانی در رشته تیراندازی با کمان دانش آموزان علاقمند و مستعد را از طریق آزمون‌های تئوری و عملی، ورزشی آموزشی و هوش و استعداد در مقطع اول راهنمایی (90-89) از پسران و دختران در مدارس آرش و آذر ثبت نام کند.

قهرمانی پتروشیمی تبریز در مرحله دوم لیگ برتر کوهستان
مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری کوهستان با پیشتازی تیم پتروشیمی به پایان رسید. در این رقابت‌ها 32 دوچرخه سوار در قالب 10 تیم در دو رشته کراس کانتری و دانهیل در سنندج با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم پتروشیمی تبریز با 376 امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت، باشگاه گاز زنجان با 372 امتیاز دوم شد و شهرداری خارک با 321 امتیاز به مقام سوم دست یافت.

مربیگری قهرمان سابق تیروکمان در تیم ملی
در پی درخواست کمیته قهرمانی فدراسیون تیراندازی با کمان رضا زمانی نژاد یکی از قهرمانان و ملی پوشان پیشین این رشته، طی حکمی از سوی کریم صفایی به سمت مربیگری تیم ملی کامپوند ایران منصوب شد.

پایان رقابتهای قهرمانی کشور اسلالوم
رقابت‌های اسلالوم (آبهای خروشان) قهرمانی کشور در دو بخش زنان و مردان در رودخانه سپیدرود استان گیلان برگزار شد که در نهایت در بخش مردان آریا جعفری در کایاک و بردیا مهرجو در کانو به عنوان قهرمانی رسیدند. در پایان مسابقات بخش بانوان که بعد از وقفه‌ای سه ساله برگزار شده بود، سمیه فلاح در آب‌های خروشان، پگاه رضوان در کانو و منیره نصر در کایاک قهرمان شدند.

همه عناوین قهرمانی از آن قایقران تهرانی شد
مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بادبانی هم روز گذشته با قهرمانی رامتین حسینی و امیرحسین عظیمی در رشته‌های اسلالوم و تریک در رده سنی جوانان به پایان رسید. در رده سنی بزرگسالان هم در هر سه ماده اسلالوم، تریک و پرش سعید رزاقی از تهران عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. این رقابت‌ها در دریاچه آزادی تهران برگزار شد.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: