برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:تیم فوتبال هفت نفره برای قهرمانی به گوانگجو می‌رود

رئیس انجمن فوتبال معلولان از آمادگی تیم فوتبال هفت نفره کشورمان برای کسب عنوان قهرمانی بازی‌های پارالمپیک آسیایی گوانگجو یاد کرد و گفت: تیم‌های چین و استرالیا حریفان ما در راه دستیابی به عنوان قهرمانی این مسابقات هستند.

امین الله مانی، دبیر انجمن فوتبال معلولان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب اظهار داشت: تیم فوتبال هفت نفره در حال حاضر در راه آماده سازی برای حضور در بازی‌های پارالمپیک آسیایی گوانگجو در اردوی دانشگاه علم و صنعت به سر می برد. در حال حاضر 16 نفر در اردو حضور دارند که در نهایت به 12 بازیکن در رقابت‌های آسیایی تقلیل پیدا می کنند.

الله مانی با بیان اینکه ایران بخت نخست قهرمانی در رقابت‌های آسیایی است، اظهار داشت: تیم‌های برزیل و اوکراین رقبای اصلی ما در فوتبال هفت نفره به حساب می آیند اما در این بازی‌ها تیم‌های چین و استرالیا می توانند در راه قهرمانی خطرساز شوند. البته تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا با آمادگی هرچه بیشتر در این مسابقات حضور پیدا کنیم و با کسب عنوان قهرمانی به کشور بازگردیم.

دبیر انجمن فوتبال معلولان تصریح کرد: تیم ما پس از بازگشت از چین 6 ماه فرصت دارد تا در رقابت‌های جهانی هلند حضور پیدا کند. ما در نظر داریم اردیبهشت ماه سال آینده در اوکراین و روسیه اردوی مشترک برپا کنیم تا با قدرت هرچه تمام‌تر در رقابت‌های جهانی هلند حضور یابیم.


تاریخ: 1389/5/17
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: