برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هاشمیان به مهر اعلام کرد:تکذیب دوپینگ دروازه بان لیگ برتری فوتبال/ هشت نمونه گیری دوپینگ از آغاز لیگ دهم

رئیس کمیته ضددوپینگ فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هنوز پاسخی مبنی بر مثبت بودن نمونه دوپینگ بازیکنان لیگ برتر دریافت نکرده‌ایم، انتشار خبر دوپینگ یکی از دروازه بان‌های لیگ برتر را تکذیب کرد.

احمد هاشمیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این مطلب به انتشار اخباری از سوی برخی از سایت‌های خبری مبنی بر دوپینگ یکی از دروازه‌بان‌های لیگ برتری اشاره کرد و گفت: هنوز پاسخی درباره آنالیز نمونه گیری‌های ارسالی در فصل جدید از سوی آزمایشگاه کلن آلمان به کمیته پزشکی ارسال نشده و اخباری که در مورد مثبت بودن دوپینگ یکی از ورزشکاران لیگ برتری منتشر شده است، صحت ندارد.

هاشمیان تصریح کرد: از ابتدای لیگ دهم فوتبال هشت مورد نمونه گیری دوپینگ از بازیکنان لیگ برتر انجام شده که نمونه‌ها به آزمایشگاه کلن ارسال شده است اما تاکنون پاسخی در این زمینه دریافت نکرده‌ایم.

وی در مورد نمونه‌ای که از سوی آزمایشگاه کلن مشکوک اعلام شده بود و به همین دلیل براساس اعلام این مرکز نیاز به بررسی بیشتر داشت، گفت: این مورد از سوی آزمایشگاه کلن منفی اعلام شد و به این ترتیب تمامی 24 نمونه ارسالی نوبت قبل که به دیدارهای لیگ دسته اول تعلق داشت، منفی تلقی می‌شود.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: