برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

المپیک نوجوانان - سنگاپورجورج زالای: کاظمی‌نژاد در سنگاپور شانس مدال داد

سرمربی تیم وزنه برداری نوجوانان ایران شرایط این تیم برای حضور در بازی‌های المپیک سنگاپور را مطلوب توصیف کرد و وعده داد علیرضا کاظمی‌نژاد در این مسابقات موفق به کسب مدال خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، "جورج زالای"، سرمربی مجارستانی تیم وزنه برداری نوجوانان کشورمان در فاصله سه روز تا اعزام دو نماینده ایران به المپیک آسیایی سنگاپور از وضعیت علیرضا کاظمی نژاد ابراز رضایت کرد و گفت: امیدوارم تا زمان آغاز رقابت‌های وزنه برداری المپیک نوجوانان، محسن غزالیان نیز به شرایط مطلوبی از نظر آمادگی جسمانی برسد و به مدال دست یابد.

وی در درباره آخرین وضعیت این دو وزنه بردار در آستانه اعزام به سنگاپور گفت: کاظمی نژاد در آخرین رکوردگیری‌ها وزنه‌های 155 و 200 کیلوگرم را بالای سر برد که نشان از آمادگی بالای این وزنه بردار جوان دارد. این در حالی است که او از ناحیه کتف هم احساس درد می کند و با برطرف شدن این آسیب دیدگی می تواند به مهار وزنه‌های سنگین تری هم امیدوار باشد.

زالای افزود: محسن غزالیان هم فعلا وزنه‌های 110 و 140 کیلوگرم را می زند که راضی کننده است. البته او طی روزهای گذشته از ناحیه کمر احساس درد می کرد و امیدوارم با یک ریکاوری خوب بتواند به شرایط مطلوب بدنی دست یابد.

سرمربی مجارستانی تیم وزنه برداری نوجوانان کشورمان همچنین در پاسخ به این پرسش که "آیا تیم دو نفره وزنه برداری کشورمان شانسی برای کسب مدال در بازی های المپیک سنگاپور دارد؟"، گفت: تا زمانی که فهرست اولیه مسابقات و رکوردهای وزنه برداران دنیا را نبینم، نمی توانم در مورد شانس مدال حرفی بزنم، اما فعلا شانس اول تیم وزنه برداری ایران علیرضا کاظمی نژاد است و با رکوردهای او می توان به کسب مدال امیدوار بود.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: