برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آلمان‌ها قهرمان تفنگ 50 متر 3 وضعيت زنان شدند

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تيراندازان زن آلمان قهرمان تفنگ 50 متر 3 وضعيت زنان در مسابقات تيراندازي قهرماني جهان در مونيخ شدند

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – اخبار خارجی

 خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تيراندازان زن آلمان قهرمان تفنگ 50 متر 3 وضعيت زنان در مسابقات تيراندازي قهرماني جهان در مونيخ شدند .

به گزارش خبرگزاری ایونا ، در ادامه رقابت‌هاي تيراندازي قهرماني جهان در مونيخ مسابقات تفنگ 3 وضعيت 50 متر زنان پيگيري شد كه در اين رشته 2 تيرانداز آلماني مقام‌هاي قهرماني و نايب قهرماني جهان را از آن خود كردند.

در مرحله دوم اين رشته كه با حضور 71 تيرانداز برگزار شد، باربارا لچنر و سونيا فيلشيفتلر از آلمان با كسب امتيازات 687 و 685 اول و دوم شدند و آنيت مارگت از سوئيس سوم شد.

در مسابقات مرحله دوم رشته تفنگ 3 وضغيت 50 متر زنان الهه احمدي از ايران با 568 امتياز شصت و دوم شد و مريم طالبي ديگر تيرانداز ايراني نيز با 562 امتياز در رده شصت و نهم قرار گرفت.

در مرحله اول اين رشته الهه احمدي، مريم طالبي و محجوب جلالي از ايران در 2 گروه به مصاف حريفان رفتتد كه در پايان، احمدي و طالبي با كسب حدنصاب لازم، به دور بعدي صعود كردند.

طالبي در گروه اول 582 امتياز به دست آورد و بيست و يكم شد. جلالي با 571 امتياز در رده 55 گروه قرار گرفت تا وي از دور رقابت‌ها حذف شود.

در گروه دوم نيز الهه احمدي با 578 امتياز در رده سيزدهم قرار گرفت و به جمع تيراندازان برتر راه پيدا كرد.
مرحله دوم رقابت‌ها فردا برگزار مي‌شود.

در بخش تيمي نيز ايران در بين 29 تيم شركت‌كننده، با امتياز 1731به مقام شانزدهم رسيد؛ آمريكا، آلمان و صربستان به ترتيب اول تا سوم شدند.

کدخبر : 89051720

تاریخ: 1389/5/17
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: