برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مظلومي: کاشاني پرسپوليس را قهرمان کرد نه قطبي

شنبه شب بينندگان شبکه جام جم با صحنه‌گرداني جواد خياباني جملاتي را از زبان پرويز مظلومي و امير حاج‌رضايي شنيدند که بي‌سابقه و عجيب و غريب بود. البته سرمربي جديد استقلال روز چهارشنبه نيز در مصاحبه اي قطبي را بي‌فکر خوانده بود.

پرويز مظلومي که داشت درباره استقلال، وحيد طالب‌لو و هواداران کم صبر استقلال صحبت مي‌کرد و مي‌گفت که آنها بايد بپذيرند که شکست هم جزيي از فوتبال است ناگهان جهت گفت‌وگو را به سمت سرمربي تيم ملي برد. قسمتي از خرف‌هاي او را در اين برنامه مي‌خوانيد.

 به جاي نشان دادن بليت برنامه‌ها را نقد کنيد

پرويز مظلومي گفت:«فضاي فوتبال ما بيشتر به سمت حاشيه گرايش دارد و رسانه‌ها بايد اين روند را اصلاح کنند. ديشب در اين برنامه ورزشي سرمربي تيم ملي را آورده بودند و تصاوير بليت سفر او به آفريقا را پخش مي‌کردند، البته من به مجري اين برنامه (جهانگير کوثري) ارادت دارم اما به جاي اينکه در اين برنامه درباره اردوي اشتباه تيم ملي صحبت بشود و برنامه مربي تيم ملي نقد بشود از ايشان حمايت مي‌کنند. الان تيم ملي تازه از اردو برگشته که بازيکن‌هاي من به ارمنستان مي‌روند. ما هنوز ريکاوري نداشتيم و براي بازي استيل آذين عملا تمريني براي هماهنگي انجام نمي‌دهيم. به نظر من آقاي قطبي يا بايد اين بازي را در تهران برنامه‌ريزي مي‌کرد يا حداقل اينکه از مسئولان ليگ مي‌خواست بازي‌هاي ليگ را يک روز عقب بياندازند. من چگونه مي‌توانم از بازيکني که چهارشنبه بازي کرد در روز جمعه استفاده کنم آن هم بدون تمرين؟درست است که آقاي قطبي بابت نتايج تيم ملي پاسخگو باشد اما ما هم بايد به 20 ميليون استقلالي جواب بدهيم و توقع هواداران از من مظلومي زياد است. من به آقاي فتح‌الله‌زاده صحبت کردم و هر تصميمي که باشگاه بگيرد ما اطاعت مي‌کنيم. ايشان مي‌توانستند از ما کمتر بازيکن بگيرند يا کار ديگري بکنند.»

 کارنامه قطبي ضعيف است

يک مربي را از روي کارنامه‌اش مي‌سنجند، آقاي قطبي کارنامه قابل توجهي ندارد. ايشان از سالي که با پرسپوليس قهرمان شدند قرار بود بعد از بازي استقلال اهواز که 4 بر يک شکست خوردند اخراج بشوند اما آقاي کاشاني ايشان را اخراج نکرد، پس کاشاني تيم را قهرمان کرده است! سطح فوتبال ما خيلي بالاست و ما نبايد کمک مربي کره جنوبي را سرمربي تيم ملي خودمان مي‌کرديم. فوتبال ما فراتر از آسياست و آدمي با کارنامه قطبي نبايد سرمربي تيم ملي بشود.»

 باور نمي‌کنم طالب‌لو به استقلال گل زده باشد

سرمربي استقلال در مورد حضور يا عدم حضور طالب لو در بازي بعدي استقلال گفت:«وحيد طالب‌لو بعد از گل‌هايي که در بازي شهرداري خورد مورد انتقاد واقع شد اما من او را بازي دادم تا نابود نشود. اما بعدش دوباره اتفاقاتي پيش آمد ومن از محمدي استفاده کردم. وحيد مشکل روحي دارد و من با او صحبت مي‌کنم تا دوباره همان دروازه‌باني بشود که همه مي‌شناسند. وحيد دچار مشکلاتي است که مربوط به سال گذشته است مسأله بازي پيکان و اتفاقاتي که در آن بازي افتاد. البته من اصلا يک درصد هم باور نمي‌کنم که وحيد به استقلال گل زده باشد.»

 افشاريان در بازي‌هاي استقلال يک جوري قضاوت مي‌کند!

به عقيده پرويز مظلومي استقلال دوگل خود را در بازي ذوب آهن روي تصميمات داوري از دست داد. او گفت:«خداداد افشاريان داور خوبي است اما هميشه در بازي‌هاي استقلال يکجوري استقلال مي‌کند و معمولا طرف تيم ديگر را مي‌گيرد. البته من نمي‌خواهم خدايي ناکرده حرفي بزنم اماهميشه اينطور بوده.»
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: