برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

راي شکايت دايي از فدراسيون فوتبال فردا اعلام مي‌شود

راي نهايي پرونده شکايت علي دايي از فدراسيون فوتبال پيرامون قرارداد سرمربيگري تيم ملي فردا از سوي کميته استيناف صادر خواهد شد.

اين نشست ساعت 16 بعدازظهر فردا به رياست عليرضا صالحي رئيس کميته استيناف و چهار عضو اين کميته شامل؛ سيدرضا افتخاري، سيدسعيد ميرديلمي، رضا پورعرب و مجيد شهيدي برگزار خواهد شد.

قراراست وکيل علي دايي دراين جلسه که آخرين نشست کميته استيناف براي رسيدگي به اين پرونده خواهد بود شرکت کند و در خصوص مفاد قرارداد و دو متممي که از هر کدام از آنها تنها به امضاي يکي از طرفين قرارداد رسيده توضيحات لازم را ارائه کند.

علي دايي و فدراسيون فوتبال پيش از اين نسبت به راي کميته انضباطي در مورد اين پرونده اعتراض کردند تا پرونده مذکوردر کميته استيناف رسيدگي شود.

براساس اين راي فدراسيون فوتبال موظف شده است با توجه به قرارداد سه ساله علي دايي با فدراسيون فوتبال به اين مربي مبلغ 450 ميليون تومان پرداخت کند.

اختلاف نظر دايي و فدراسيون فوتبال بر روي سال دوم قرارداد منعقد شده و متممي است که علي دايي اعتقاد دارد آن را امضا نکرده و از وجود آن بي اطلاع است.

فدراسيون فوتبال معتقد است قرارداد سال دوم دايي در صورت توافق در مبلغ قرارداد اعتبارداشته و با توجه به اخراج علي دايي در اوايل سال 88 تنها مکلف به پرداخت مدت 9 ماه بيکاري او تا زمان پيوستن به تيم پرسپوليس است نه تمام مدت قرارداد سه ساله.

اين در حالي است که علي دايي معتقد است با اخراج او از تيم ملي فدراسيون فوتبال موظف به پرداخت تمام مبلغ قرارداد اوست. وي حتي تهديد کرده در صورتي که نظرش در راي کميته استيناف تامين نشود اين پرونده را به فيفا ارجاع خواهد داد.

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: