برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در رقابت‌هاي قهرماني آب‌هاي خروشان كشور؛بانوان ورزشكار گيلاني نايب قهرمان شدند

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : رئيس هيئت قايقراني و اسكي روي آب گيلان گفت: در مسابقات قهرماني آب‌هاي خروشان كشور، بانوان گيلاني با كسب 18 امتياز نايب قهرمان شدند

خبرگزاری زنان ایران – رشت
سرویس ورزشی – مسابقات

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : رئيس هيئت قايقراني و اسكي روي آب گيلان گفت: در مسابقات قهرماني آب‌هاي خروشان كشور، بانوان گيلاني با كسب 18 امتياز نايب قهرمان شدند

به گزارش خبرگزاری ایونا ، كريم شعباني امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در رشت با اشاره به نتايج مسابقات قهرماني آب‌هاي خروشان بانوان كشور اظهار داشت: اين مسابقات با شناسايي نفرات برتر به پايان رسيد.

وي ادامه داد: در اين رقابت‌ها اكرم ملابزرگ، سميه و سميرا فلاح‌عسگري از گيلان، پگاه رضوان، مينا ناصري و مريم پورمالكي از خوزستان و منيره نصر، ركسانا رازقيان و شادي كلانتر از اصفهان در رشته‌هاي آب‌هاي خروشان و اسلالوم با هم به رقابت پرداختند.

شعباني اظهار داشت: در رشته آب‌هاي خروشان قايقرانان شركت‌كننده هفت كيلومتر را پارو زدند و در نهايت سميه فلاح‌عسگري از گيلان با 21 دقيقه و 22 ثانيه اول شد.

وي افزود: پگاه رضوان از خوزستان با 21 دقيقه و 50 ثانيه و مينا ناصري با 22 دقيقه و 37 ثانيه در رده‌هاي دوم و سوم ايستادند.

به گفته شعباني در رده‌بندي تيمي نيز ورزشكاران خوزستان با 19 امتياز قهرمان شدند، تيم گيلان با 18 امتياز دوم و اصفهان با 12 امتياز در مكان سوم ايستاد.

رئيس هيئت قايقراني و اسكي روي آب گيلان با اشاره به نتايج مسابقات اسلالوم اظهار داشت: در كانوي يك نفره نيز پگاه رضوان از خوزستان با يك دقيقه و 55 ثانيه اول شد، اكرم ملابزرگ از گيلان با دو دقيقه و 23 ثانيه در رده دوم قرار گرفت و ركسانا رازقيان از اصفهان با دو دقيقه و 29 ثانيه در مكان سوم ايستاد.

شعباني افزود: در كاياك يك‌نفره نيز منيره نصر از اصفهان با يك دقيقه و 11 ثانيه، اكرم ملابزرگ از گيلان با يك دقيقه و 15 ثانيه و مينا ناصري از خوزستان با يك دقيقه و 24 ثانيه در مكان‌هاي نخست تا سوم ايستادند.

به گفته وي مسابقات قهرماني آب‌هاي خروشان و اسلالوم كشور در بخش آقايان نيز از امروز به مدت دو روز در شهرستان منجيل پيگيري مي‌شود.

شعباني گفت: در اين مسابقات استان‌هاي كرمانشاه با چهار ورزشكار مرد، فارس با يك ورزشكار مرد و يك ورزشكار زن، خوزستان با چهار ورزشكار مرد و چهار ورزشكار زن و خراسان رضوي با دو ورزشكار مرد در اين رقابت‌ها حضور يافتند.

رئيس هيئت قايقراني و اسكي روي آب گيلان با اشاره به اردوي آماده‌سازي تيم ملي «ب» بادباني و آپتيميست در سنگاچين انزلي اظهار داشت: اعضاي تيم ملي«ب» بادباني و آپتيميست كشورمان دهمين مرحله اردوي آماده سازي خود را از 12 مرداد ماه در بندرانزلي آغاز كردند.

وي افزود: اردوي دهم سيلورهاي كشورمان تا اول شهريور ماه امسال در بندرانزلي برگزار مي‌شود تا سيلورهاي كشورمان آمادگي لازم براي شركت در بازي‌هاي آسيايي گوآنگجوي چين را به دست آورند.

به گفته شعباني ملي‌پوشان تيم «الف» رشته آپتيميست و اعضاي تيم «ب» رشته‌هاي 420، ليزر و هابي16 در اين اردو زيرنظر خالد پرويز مربي و عمار رئوفي كمك مربي خود به تمرين مي‌پردازند.

وي گيلان افزود: در اين اردو ورزشكاراني از استان‌هاي گيلان، مازندران، هرمزگان، آذربايجان غربي و تهران حضور دارند.

شعباني با اشاره به اسامي ورزشكاران حاضر در اين اردو خاطرنشان كرد: محمدعلي رسولي، سولماز محمدي و سحر اقليمي از گيلان، حسن وجداني، مجتبي محمدزاده، مسعود و ميلاد جاني‌نسب، سيدعلي كاظمي، رضا نريماني و وحيد ابراهيمي از مازندران در اين اردو حضور دارند.

وي همچنين صمد پناهي، حورا تاجيك و سيده فاطمه جعفري از هرمزگان، كيوان حسن‌زاده، شهاب خاتم، نادر و قادر درويشي از آذربايجان غربي و متين تودد از تهران را جزو ديگر ملي‌پوشان حاضر در اردوي مذكور معرفي كرد.

کدخبر : 89051726

تاریخ: 1389/5/17
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: