برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

‪ ۶‬مدال طلا و نقره براي ووشوي ايران در تركيه

ورزش. ووشو. ايران. تركيه
تهران - تيم ملي ووشوي ايران در مسابقه‌هاي بين‌المللي ووشو در تركيه به ‪ ۴‬مدال طلا و ‪ ۲‬نقره دست يافت.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، مسابقه‌هاي بين‌المللي ووشو در تركيه با حضور تيم‌هاي ايران، تركيه، جمهوري آذربايجان، گرجستان و ارمنستان از روز شنبه در شهر آرت وين اين كشور آغاز شد.

تيم ايران در دو بخش ساندا (مبارزه) و تالو (اجراي فرم) مردان و زنان در اين مسابقه‌ها شركت كرده است.

در روز نخست اين رقابت‌ها و در فرم چانگ چوان، مهدي قبادي با امتياز ‪۹.۲۵‬ اول شد و احسان پيغمبري با ‪ ۹.۱۵‬به مدال نقره رسيد و نماينده تركيه با ‪۹‬ ‪ .۰۵‬بر سكوي سوم ايستاد.

در فرم نان چوان، فرشاد عربي با امتياز ‪ ۹.۵۰‬به مدال طلا رسيد و نماينده تركيه با ‪ ۹.۰۵‬بر سكوي دوم قرار گرفت و تالوكار گرجستان با ‪ ۹.۰۴‬سوم شد.

در فرم دائو شو، احسان پيغمبري با امتياز ‪ ۹.۲۰‬به مدال طلا رسيد و مهدي انامقي با ‪ ۹.۱۵‬نايب قهرمان شد و ورزشكار تركيه با ‪ ۹.۱۰‬امتياز سوم شد.

همچنين در وزن منهاي ‪ ۸۰‬كيلوگرم، حسين اوجاقي ووشوكار كشورمان، نماينده تركيه را ‪ ۲‬بر صفر شكست داد تا تنها با يك مبارزه قهرمان شود.

اوجاقي در حالي حريف خود را با اقتدار شكست داد كه هفته گذشته و به دليل آسيب ديدگي از حضور در رقابت‌هاي انتخابي تيم ملي و مبارزه كردن با حميدرضا قلي پور قهرمان جهان انصراف داده بود.

چهار فيناليست ديگر تيم ايران، امروز/يكشنبه/ براي كسب مدال طلا در بخش ساندا (مبارزه) به رقابت مي‌پردازند.تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: