برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آغاز «90» از دوشنبه؛ عادل فردوسي‌پور تا 4 هفته‌ي ديگر در دكور جديد حاضر مي‌شود / فاصله ها دیگر فاصله نمی اندازد!

همزمان با آغاز ليگ دهم فوتبال پخش برنامه «نود» از دوشنبه (11 مرداد ماه) آغاز مي‌شود.
 آخرين قسمت از برنامه «نود» در ليگ نهم شامگاه دوشنبه(سوم خرداد ماه) به روي آنتن رفت و عادل فردوسي‌پور در اين برنامه اعلام كرد كه با پايان بازي‌هاي جام حذفي و ليگ برتر، اين برنامه حدود دو ماه پخش نمي‌شود.

بر اين اساس به رغم خبرهايي مبني بر مشكل كمبود جا براي ساخت دكور برنامه «نود» كه از سوي مدير شبكه سه اعلام شد، اين برنامه از يازدهم مردادماه و يك هفته پس از آغاز ليگ دهم پخش خواهد شد.

سري جديد برنامه «نود» در ليگ دهم به مدت سه تا چهار هفته در همان دكور قبلي در استوديو 11 سازمان صدا و سيما اجرا مي‌شود و با آماده‌سازي دكور جديد، برنامه‌ي «نود» در فضايي جديد توسط عادل فردوسي‌پور اجرا خواهد شد.

به گزارش ايسنا، پخش برنامه «نود» در ابتدا قرار بود از پنج‌شنبه(هفتم مرداد ماه) آغاز شود كه به دليل پخش سريال «فاصله‌ها» (به كارگرداني حسين سهيلي‌زاده)، «نود» يك هفته ديرتر از آغاز ليگ برتر به روي آنتن خواهد رفت؛ براين اساس برنامه‌ي عادل فردوسي‌پور از دوشنبه ساعت 23 به صورت زنده پخش مي‌شود و سريال «فاصله‌ها» نيز در اين روز كمي زودتر پخش خواهد شد.

برنامه «نود» در اولين قسمت پس از آغاز ليگ دهم، 9 بازي نخست ليگ برتر را به صورت خلاصه پخش خواهد پرداخت و پس از آن با تمركز بيشتر ادامه بازي‌ها را بررسي خواهد كرد.
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: