برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فوتبال استان مركزي امسال بانامهمياري مركزيدرليگ آزادگان شركت دارد

ورزش. فوتبال. ليگ آزادگان
اراك - مدير عامل باشگاه فرهنگي ورزشي همياري استان مركزي گفت: تيم فوتبال همياري مركزي به عنوان تنها نماينده استان در مسابقات فوتبال ليگ دسته يك آزادگان كشور حضور پيدا مي‌كند.

حميد مهرابي روز يكشنبه به خبرنگار ايرنا افزود: اين تيم در سال گذشته با نام شن سا اراك با در ليگ فوتبال دشته يك باشگاههاي كشور حضور داشت.

وي ، از هدايت تيم فوتبال همياري مركزي توسط مجيد نامجومطلق خبر داد و گفت: اين مربي از كارنامه مثبتي در فوتبال ايران برخوردار بوده و بسياري از بزرگان فوتبال كشور را همراهي كرده است.

تيم همياري مركزي سال گذشته با نام شن ساي اراك در مسابقات ليگ دسته يك فوتبال باشگاههاي كشور حضور داشت .

باشگاه فرهنگ ورزشي صنايع اراك در سال ‪ ۸۲‬با حضور ‪ ۱۱‬كارخانه به عنوان سهامدار در استان مركزي شروع به فعاليت كرد كه دو سال بعد از آن به علت نپرداختن حق سهام از سوي واحدهاي توليدي و صنعتي به حالت ركود درآمد.

پس از آن با رايزني مسوولان استان مركزي ، باشگاه فرهنگي ورزشي صنايع اراك به همت و با نام كارخانه آلومينيوم اراك به صورت اختصاصي مديريت شد.


با واگذاري كارخانه آلومينيوم اراك به بخش خصوصي و امتناع مديران اين شركت با فعاليت تيم فوتبال ، باشگاه در سال گذشته به صورت رايگان به شن ساي ساوه كه سابقه خوبي در مسابقات فوتسال كشور و آسيا داشت ، واگذار شد باشگاه فرهنگي ورزشي صنايع اراك سرمربي‌هاي بزرگي از فوتبال ايران را از جمله منصور پورحيدري ، جواد زرينچه و حجازي را تجربه كرد كه همه آنان قول صعود به ليگ برتر دادند اما در پايان هر فصل اين وعده محقق نشد.ك/‪۲‬ ‪۵۵۷/۵۱۷‬

تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: