برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جلال زاده:موضوع برخورد نیروی انتظامی با تماشاگران مسابقات کاپ آسیا بررسی می شود

ارومیه - خبرگزاری مهر: استاندار آذربایجان غربی در خصوص برخورد نیروی انتظامی با تماشاگران حاضر در بیرون سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه در بازی ایران و چین، گفت: موضوع بررسی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، وحید جلال زاده صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: متاسفانه تماشاگرانی که برای بازی های قبلی آمده بودند سالن را ترک نکرده و افرادی که بلیط بازی نهایی را خریداری کرده بودند، نیز نتوانسته بودند داخل شوند که در این موقعیت نیروی انتظامی تا جایی که در توان داشت در راستای ایجاد نظم عمل کرده بود.

وی با اشاره به اینکه مسابقات والیبال کاپ آسیا از نظر فنی و برگزاری عالی بود و تا روز پایانی مشکل خاصی بوجود نیامد، بیان داشت:  شهرستان ارومیه شهر والیبال آسیا بوده که مردم نیز این موضوع را با حضور گرم خود نشان دادند.

رئیس کمیته برگزری دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا در ادامه اشاره به حضور پر شور مردم در این دوره از مسابقات، اظهار داشت: مردم ارومیه در این بازی‌ها به خوبی ظاهر شده و نشان دادند که همراه تیم ملی کشورمان هستند.

جلال‌زاده با بیان اینکه این بازیها در نهایت سلامت از سوی تماشاگران برگزار شد، خاطرنشان کرد: مردم در این دوره از بازیها مهمانوازی خود را نشان داده و از روی شعور و آگاهی، این بازیها را طوری هدایت کردند که کوچکترین مشکلی نیز پیش نیامد.

وی در ادامه افزود: امیدوارم بتوانیم این شور و شوق مرم را قدر بدانیم و با کمک این مردم مسیر ورزش را در استان آبادتر کنیم.
 


تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: