برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آیت اللهی در گفتگو با مهر:مقاومت و برق شیراز به لیگ برتر بازمی گردند/ مسئولان قول حمایت دادند

رئیس هیئت فوتبال شیراز گفت: تیم های فوتبال مقاومت سپاسی و برق شیراز عزم خود را برای بازگشت به لیگ برتر جزم کرده اند و امسال جزو مدعیان صعود از دسته اول خواهند بود.

هادی آیت اللهی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: تیم های مقاومت سپاسی و برق شیراز از جمله تیم های مردمی و ریشه دارفوتبال کشورهستند که فصل گذشته بدلیل عدم حمایت های لازم از سوی مسئولان استان نتوانستند سهمیه استان شیراز را در لیگ برتر حفظ کنند اما با برنامه ریزی که برای فصل پیش رو انجام شده به بازگشت این دو تیم به لیگ برتر بسیار امیدواریم.

رئیس هیئت فوتبال شیراز تصریح کرد: در نخستین گام برای سازماندهی دو نماینده فوتبال شیراز در رقابتهای لیگ برتر مهدی دینورزاده و مرتضی یکه به عنوان سرمربی و مربی تیم برق شیراز و علی کلانتری از مربیان بومی شیراز به عنوان سرمربی تیم مقاومت سپاسی انتخاب شدند که تمرینات این دو تیم از امروز شنبه برای حضور در رقابتهای لیگ دسته اول آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه مجموعه مسئولان استان شیراز برای حمایت ازاین دو تیم پرطرفدار استان قول های مساعدی داده اند تصریح کرد: با قول های مساعدی که ازسوی مسئولان استان برای حمایت های مالی از برق شیراز و مقاومت سپاسی انجام شده تصور می کنم امسال این دو تیم با مشکل مالی روبرو نباشند و بتوانند به عنوان دو تیم مدعی در رقابتهای لیگ دسته اول شرکت کنند.

آیت اللهی در پایان خاطرنشان کرد: غیبت فوتبال شیراز درلیگ برتر برای بسیاری از مسئولان استان ناگوار است و امیدوارم برای فصل جدید این حمایت ها از همان روزهای آغاز فصل همراه شود تا نمایندگان فوتبال شیراز بدون دغدغه امتیاز حضور در لیگ برتر را کسب کنند.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: