برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سازمان ورزش بسیج از خبرنگاران ورزشی تجلیل کرد

سازمان ورزش بسیج کشور در مراسمی از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های ورزشی تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم صبح امروز یکشنبه به همت سازمان بسیج ورزشکاران در تالار مهربانی مجموعه ورزشی انقلاب و با حضور کاظم یزدانی مسئول سازمان بسیج ورزش کشور، هدایت الله کوثری‌‎کیا مدیرعامل باشگاه مقاومت، محمد علی آبادی و بهرام افشارزاده رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک، حمید قاسمی معاون فرهنگی، ‌آموزشی و ارتباطات سازمان تربیت بدنی، محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال سایپا، مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال و تنی چند از مسئولان ورزشی کشور و اهالی رسانه‌ها برگزار شد.

در ابتدای این مراسم بهرام افشارزاده با بیان اینکه وظیفه مدیران ورزشی توجه خاص به خبرنگاران است، گفت: "وظیفه و رسالت اصلی خبرنگاران تحلیل فنی و خوب اتفاقات ورزشی و انتقال بی‌طرفانه آن به مردم است. خبرنگاران باید حقایق ورزشی را مطرح کرده تا این نوشته‌ها می‌تواند چراغ راه ورزش باشد."

در ادامه کاظم یزدانی مسئول سازمان بسیج ورزش کشور به ارائه گزارش عملکرد گسترده این سازمان در سراسر کشور پرداخت و اظهار داشت: "فعالیت‌های ورزشی ما علاوه بر پایگاه‌های بسیج، در پایگاه‌های روستاهای سراسر کشور هم انجام می‌شود. ما اعتقاد داریم هر حرکتی در کتاب خدا ثبت می‌شود و انگیزه‌ای بالاتر خدمت به مردم نیست."

در بخش دیگر این مراسم محمد علی آبادی رئیس کمیته ملی المپیک مهمترین وظیفه خبرنگاران را امانت داری که شهرت انبیاء الهی دانست و تاکید کرد: نمی توان نقش مهم خبرنگاران را در موفقیت‌های ورزشی و بازتاب آن در میان مردم نادیده گرفت.

حمید قاسمی معاون فرهنگی، ‌آموزشی و ارتباطات سازمان تربیت بدنی از رسانه‌ها به عنوان یکی از دو بال اصلی اوج گرفتن ورزش نام برد و خاطرنشان کرد:‌  از مسئولان بسیج ورزش کشور تشکر می‌کنم که همدردی با خانواده مرحوم حسین حیدری را فراموش نکردند. باید تاکید کنم در سه‌سالی که با سرطان مبارزه کرد، سمبل مقاومت بود.

در پایان این مراسم خبرنگاران برتر رسانه‌های ورزشی و همچنین خانواده‌های شهیدان رهبر، شیرازی، صارمی و خانواده مرحوم حسین حیدری مورد تقدیر قرار گرفتند.

امیرمحب ملکی خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری مهر نیز در این مراسم از سوی سازمان بسیج ورزش مورد تجلیل قرار گرفت.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: