برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تبريک قلعه نويي و ساکت به خبرنگاران

سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاها ن و مديرعامل اين باشگاه روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه تبريک و شادباش گفتند.

 امير قلعه نويي گفت: 17 مرداد وقت مناسبي است که يک خسته نباشيد ويژه خدمت تلاشگران رسانه ها داشته باشم و بابت همه زحماتشان از انان صميمانه سپاسگزاري کنم.اکثريت قاطع خبرنگاران و روزنامه نگاران ايران تلاش مي کنند تا در اعتلاي ايران گام بردارند و همه زحمات آنان با بضاعت و امکانات کم ستودني و قابل توجه است.اميدوارم شرايط به گونه اي پيش رود که اين طيف زحمت کش دغدغه اي را در حوزه هاي شغلي نداشته باشند و بتواند بدون دغدغه هاي بي مورد همه تلاش و سعي خود را در اطلاع رساني صحيح به مردم بگذارند.

محمد رضا ساکت درروز 17 مرداد روز خبرنگار در نوشته اي اين روز را به همه اصحاب رسانه تبريک گفت.در اين نوشته مي خوانيم:رقابت هاي ورزشي فصل 88-89 با همه فراز و نشيب ها به پايان رسيد و با ياري پروردگار و تلاش خانواده باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ، اين باشگاه موفق شد بيشترين جام هاي معتبر را در رقابت هايليگ برتر و سوپر ليگ ايران در رشته هاي مختلف در اين فصل از آن خود نمايد.بي شک بخشي از اين افتخارات و سربلندي ها را مديون انتقادات سازنده ، حمايت هاي اصولي و توجه ويژه رسانه ها بوديم که به عنوان يک تريبون تاثير گذار در فضاي ورزش ما را ياري نمودند و راهنماي بسياري از راهبردها و حرکت هايمان شدند.

همچون هميشه 17 مردادما سالروز شهادت خبرنگار شجاع خبرگزاري جمهوري اسلامي بهترين فرصت است تا با کمي فاصله از دغدغه ها و مشغله هاي روزانه تلاش طيف عظيم و تاثير گذار روزنامه نگار ، خبرنگار و عکاس و تصويربردار و نقش آنان در حرکت رو به جلوي ايران را بيشتر درک کنيم.با ايمان و اعتقاد قلبي رساتر از هر زماني بر اين مسئله تاکيد مي کنم که اکثريت قريب به اتفاق رسانه ها و فعالان خبري ايران زمين و همچنين رسانه هاي ورزشي انسان هايي پاک ، پر تلاش و زحمت کش هستند که در صداقت و خوبي هاي آنان هيچ شک و ترديدي وجود ندارد . مسئله اي که در مورد اين عزيزان به ويژه ورزشي نويسان دوست داشتني ايران ضروري به نظر مي رسد اين است که همه آنها براي مقابله با تعداد بسيار معدود و انگشت شمار از قلم هايي که تحت تاثير مسائل غير ورزشي به دروغ نويسي عادت کرده اند و صاحبانش از جنس رسانه و قلم نيستند راهکارهايي بيانديشند و شرايط را به گونه اي پيش برند که اين قلم ها اجازه عرض اندام در صحنه را نداشته باشند تا ورزش ايران توفنده تر از هر زماني به حرکت رو به جلو خودادامه دهد.

اميدوارم اصخاب رسانه حال که اصفهان به قطب بزرگ و انکار ناپذير ورزش ايران تيديل شده حمايت ها ، پشتيباني ها و نقدهاي سازنده و روشنگرانه تان را در فصل جديد از ورزش اين خطه بيش از پيش شاهد باشيم و براي اينکه اين شهر کهن هچنان براي ايران و ايراني ها افتخار آفرين و غرور آور باشد تنهايمان نگذارند و فصل جديدي از عنايات خود به ورزش اصفهان را در رسانه پويا و خواندني خود به نمايش بگذارند.

روز خبرنگار را صميمانه به همه اصحاب رسانه تبريک . شادباش مي گويم. اميدوارم ساليان سال در کنار يکديگر روز هاي خوب و زيبايي را براي ايران مان شاهد باشيم.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: