برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي گيران ايران در دومين روز جام زيلكوفسكي با پيروزي آغاز كردند

ورزش. كشتي آزاد. جام زيلكوفسكي. لهستان
تهران - كشتي گيران تيم منتخب كشتي آزاد ايران در دومين روز مسابقه‌هاي بين‌المللي كشتي آزاد جام زيلكوفسكي در لهستان، كار خود را با پيروزي آغاز كردند.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، دومين روز مسابقه‌هاي بين‌المللي كشتي آزاد جام زيلكوفسكي، از صبح امروز/ يكشنبه/ با رقابت كشتي گيران چهار وزن دوم در شهر اسپالا لهستان در حال برگزاري است.

مسعود اسماعيل پور در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم، در دور نخست، ديديه پايس از فرانسه را در دو وقت متوالي و با نتايج ‪ ۴‬بر صفر و ‪ ۳‬بر صفر شكست داد، وي در دور دوم به مصاف نيكولاي عيوضيان از اوكراين مي‌رود.

عليرضا قاسمي در وزن ‪ ۷۴‬كيلوگرم نيز پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم روسلان والي يف از روسيه را در دو وقت متوالي و با نتايج يك بر صفر و ‪ ۲‬بر صفر شكست داد. وي در دور سوم به مصاف دوسان بابرناك از جمهوري اسلواكي مي‌رود.

احسان لشكري در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم، در دور نخست استفان هيل از نيوزيلند را با نتايج ‪ ۴‬بر صفر و ‪ ۶‬بر صفر شكست داد. وي در دور دوم با آلان بيسكايوف از بلاروس كشتي مي‌گيرد.

در رقابت‌هاي وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم نيز كه از صبح امروز/يكشنبه/ آغاز شد، تيم منتخب كشتي آزاد ايران نماينده‌اي ندارد.تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: