برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رفوگر: آسيب شناسي مطلوبي در عرصه مربيگري كشتي صورت گرفته است

ورزش. كشتي. رفوگر
تهران - رييس انستيتو كشتي ايران در تشريح عملكرد اين موسسه تحقيقاتي گفت : طبق برگزاري كارگاه‌هاي بازآموزي و توجيهي ويژه مربيان كشتي سراسر كشور ، آسيب شناسي مطلوبي از اين عرصه به عمل آورده ايم.

سيد جواد رفوگر روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت:
تاكنون سه كارگاه آموزشي و توجيهي ويژه مربيان كشتي در آكادمي ملي المپيك برگزار شده كه خوشبختانه با توجه به موارد مطرح شده در اين كلاس ها، مي توان آنرا موفق و اثر گذار تلقي كرد.

وي افزود: البته طبق برنامه ريزي‌هاي انستيتو كشتي ايران، هنوز برپايي پنج كارگاه ديگر باقي مانده كه اين كلاس‌ها نيز به زودي با حضور كارشناسان و مربيان منتخب كشورمان در آكادمي ملي المپيك برگزار خواهد شد.

دبير فدراسيون كشتي كشورمان با اشاره به بازده كارگاه‌هاي بازآموزي انستيتو گفت: خوشبختانه در همين سه كارگاه برگزار شده توانستيم، آسيب شناسي خوبي از عرصه مربيان به عمل آورده و به طور كلي بسياري از مشكلات و كاستي‌هاي موجود را شناسايي كنيم.

رييس انستيتو كشتي ايران ابراز داشت: اين كلاس‌ها هر چه كه پيش مي‌رفت، نتايج و بازده بهتري نسبت به دوره قبلي داشت و نشان مي‌داد كه كارگاه ها بازآموزي مربيان كشتي، مي‌تواند تا چه حد مورد توجه قرار گيرد و در نحوه عملكرد اين دسته از اهالي كشتي مثمرثمر باشد.

رفوگر خاطر نشان كرد: ضمن اينكه انستيتو كشتي در كنار برگزاري اين كارگاه هاي بازآموزي، همكاري و تعامل مطلوبي با كميته مربيان فدراسيون كشتي نيز دارد و در همين راستا تاكنون چندين كلاس استاژ و ارتقاي درجه ويژه مربيان برگزار كرده است.

وي اضافه كرد: البته برگزاري كلاس‌هاي استاژ و ارتقاي درجه، بايد از طريق كميته مربيان بررسي و به ما ابلاغ شود، چراكه درخواست كتبي هيات كشتي استانها در ابتدا بايد در كميته مربيان بررسي شده و سپس باتوجه به شرايط كشتي گيران و مربيان آن استان، نسبت به برگزاري كلاس‌هاي مختلف برنامه ريزي و هماهنگي انجام شود.

رييس انستيتو كشتي ايران در خاتمه گفت: اين انستيتو با كميته مربيان فدراسيون كشتي تعامل مطلوبي دارد و در همين راستا جلسات و نشست‌هاي متعددي در طول ماه و در محل فدراسيون برگزار مي‌كند.
تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: