برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاپلو: مقابل مجارستان از هواداران انگليس عذرخواهي‌ مي‌كنم

به نقل از رويترز، فابيو كاپلو اظهار داشت: با انتخاب نفرات براي بازي دوستانه با مجارستان و كسب نتيجه در اين ديدار، مي‌خواهم از هواداران‌مان كه به آفريقاي‌جنوبي آمدند و شاهد ناكامي تيم بودند، عذرخواهي كنم. متوجه هستم آنها زمان و هزينه زيادي را براي اين منظور صرف كردند و من واقعا از اين بابت متاسف و شرمنده شدم. با اين حال نگاه ما به سمت جلو و مسابقات مقدماتي جام‌ ملت‌هاي اروپا است.

اين مربي ايتاليايي كه دو سال قبل زمام امور تيم بريتانيايي را برعهده گرفت، در پيكارهاي جام‌جهاني 2010 قادر به كسب نتيجه نشد و در مرحله يك هشتم نهايي با قبول باخت 4 بر يك از آلمان، شكست تحقيرآميزي را تجربه كرد.

وي افزود: زمان كنوني دوره‌اي خوب براي من نيست. با اين حال به آينده مي‌نگرم. چون شغل ما اين گونه ايجاب مي‌كند. اگر هم در بازي روز چهارشنبه ما را هو كنند، موضوع را درك مي‌كنم و ناراحت نمي‌شوم. آنها روي تيم ملي سرمايه گذاشتند و در پايان نتيجه‌اي عايد نشد. خودم هم از اين بابت لطمه خوردم و هدفم راهيابي به بازي نهايي جام جهاني بود.

كاپلو ادامه داد: تا قبل از جام‌جهاني همه‌چيز خوب و اصولي پيش رفت. متاسفانه در بازي‌هاي دوستانه قبل از جام‌جهاني بازيكنان در شرايط بازي ماه‌هاي قبل‌تر نبودند. بدين خاطر نسبت به وجود مشكل آگاهي داشتم. همين كه در جام پا به توپ شديم، ديدم بزرگترين معضل تيم خستگي است.

وي تاكيد كرد: براي رفع اين مشكل با پزشكان و فيزيوتراپ‌هاي تيم صحبت كردم؛ ولي رفع مشكل غيرممكن بود.حتي با دستيارانم نيز صحبت كردم اما در آن مقطع نمي‌شد مشكل تيم را رفع كرد. فكر مي‌كنم در زمستان بايد ليگ دچار يك وقفه شود تا فرصت استراحت و تجديد قوا به دست آيد.

ديدار دوستانه انگليس و مجارستان چهارشنبه برگزار مي‌شود.
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: