برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهدوی کیا از علاقه اش به سینما می گوید / مهدوی کیا :قرار بود هنرپیشه بشوم / من ودخترم تا به حال ده بار آتش بس را دیده ایم

مهدی مهدوی کیا بازیکن معروف  فوتبال ایران چندی پیش گفت وگویی با نشریه نسل امروز کرده و دراین گفت وگو حرفهای جالبی درباره سینما زده است .

مهدوی کیا دراین گفت وگو گفته است :در خانه ما دخترم فیلم می گذارد و بقیه فقط تماشا می کنند فکر می کنم فیلم آتش بس تهمینه میلانی را ده بار باهم نگاه کردیم .

 این بازیکن معروف در پاسخ به سوالی که به سینما هم مثل فوتبال علاقه داری؟می گوید : سینما ؟فکر می کنم همه به سینما علاقه دارند به قشر خاصی هم محدود نیست و اصلا در کل دنیا همه به سینما علاقه مندند.

 مهدوی کیا در بخش دیگری از این مصاحبه  در پاسخ به سوالی که شما خوش قیافه هم هستید و حتما پیشنهاد بازی در سینما داشته اید ؟می گوید :در دوره ای یک صحبتهایی شد برای اینکه در سینما بازی کنم ولی من معتقدم هرکسی باید آنکاری که بلد است راانجام دهد . من بلدم فوتبال بازی کنم . یکی هم بلد است فیلم بازی کند .

مهدوی کیا در پاسخ به پرسش دیگری که در آلمان که بودید به سینما می رفتید می گوید :دخترم همیشه مارا برای دیدن فیلمهای انیمیشن می برد . همه فیلمهای جدیدی که برای بچه ها می آمد را درسینما دیده ام و همه شان را هم حفظ هستم!اما همه فیلمهای روز دنبا راهم دیده ام . فیلمهای آلمانی و حتی فیلمهای خودمان را که سی دی می آمد دنبال می کردم .چندین بار هم توی هامبورگ فیلمهای ایرانی را دربعضی از سینماها نمایش دادند و ما هم برای تماشا رفتم .

وی در پایان گفته است :شما وقتی در غربت هستی و مثلا مدام تلویزیون آلمانی نگاه می کنی ، ناخود آگاه وقتی فیلمی به زبان مادری ات می بینی خیلی لذت می بری.
تاریخ: 1389/5/6
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: