برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتي آزاد جام زيلكوفسكي احسان لشگري به فينال وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم راه يافت

ورزش. كشتي. زيلكوفسكي
تهران - در پايان مرحله مقدماتي و نيمه نهايي رقابت‌هاي اوزان ‪۸۴ ،۷۴ ،۶۰‬ و ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم جام زيلكوفسكي لهستان كه صبح امروز در شهر اسپالا اين كشور برگزار شد، احسان لشگري در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم به فينال راه يافت .

به گزارش روز يكشنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون كشتي، نتايج سه نماينده ايران در چهار وزن دوم به شرح زير است .

مسعود اسماعيل پور در وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم در دور اول ديدير پايس از فرانسه را در دو تايم و با نتايج ‪ -۴‬صفر و ‪ -۳‬صفر شكست داد، ولي در دور دوم با نتايج صفر-‪ -۳ ،۳‬صفر و ‪ ۳ -۱‬مغلوب ميكولا عيوضيان از اوكراين شد و با توجه به شكست اين كشتي گير مقابل كشتي گير قزاقستاني در ديدار نيمه نهايي، از دور رقابت‌ها كنار رفت.

در اين وزن آبلوي تلتايف از قزاقستان و اوپن سات از روسيه به ديدار فينال راه يافتند.

در وزن ‪ ۷۴‬كيلوگرم عليرضا قاسمي پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم روسلان واليف از روسيه را در دو تايم و با نتايج ‪ -۱‬صفر (كلينچ) و ‪ -۲‬صفر (كلينچ) شكست داد. وي در دور سوم دوسان بابرناك از اسلواكي را با نتايج ‪۲‬ - صفر و ‪ -۵‬صفر برد، قاسمي در مرحله نيمه نهايي مقابل گابور هاتوس از مجارستان با نتايج ‪ -۱‬صفر، صفر-‪ ۲‬و صفر-‪ ۲)‬كلينچ) شكست خورد و امشب براي كسب مدال برنز به روي تشك مي‌رود.

در اين وزن گابور هاتوس از مجارستان و ترنت پالسون از آمريكا فيناليست شدند.

در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم احسان لشگري در دور اول استپان هيل از نيوزلند را با نتايج ‪ -۴‬صفر و ‪ -۶‬صفر شكست داد، در دور دوم با آلن بيسكاف از بلاروس را با نتايج ‪ ۱-۳‬و ‪ ۲-۸‬مغلوب كرد و در ديدار مرحله نيمه نهايي رادسلاو مارسينكيويچ از لهستان را سه بر صفر شكست داد و به ديدار فينال راه يافت.

ديگر فيناليست اين وزن نيز عبدالسلام قادس اف از روسيه است.

واديم تاسايف اوكرايني هم كه در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم در دور دوم تامي رولندز از آمريكا را پشت سر گذاشته بود، به ديدار فينال راه يافت. در اين وزن بارتلوميج بارتنيسكي از لهستان نيز به فينال رسيد.تيم ايران در اين وزن نماينده‌اي نداشت.

گفتني است رقابت‌هاي فينال و رده بندي چهار وزن دوم امشب برگزار مي‌شود.تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: