برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعيدلو قهرماني كاراته ايران در آسيا را تبريك گفت

ورزش. سازمان ها. سعيدلو
تهران - معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني، قهرماني تيم‌هاي كاراته جوانان و اميد كشورمان را در رقابت‌هاي قهرماني آسيا تبريك گفت.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از پايگاه خبري ورزش ايران، تيم‌هاي كاراته جوانان و اميد ايران براي نخستين بار عنوان قهرماني آسيا را در هنگ كنگ كسب كردند.

در اين راستا علي سعيدلو اين افتخار را به جامعه ورزش كشور تبريك گفت.

متن پيام تبريك سعيدلو به شرح زير است:
خوشبختانه در اين ايام خوب و عزيز هر روز شاهد موفقيت يكي از رشته‌هاي ورزشي در عرصه مسابقات مهم آسيايي و جهاني هستيم و اين بار قهرماني مقتدرانه شما جوانان برومند ايران اسلامي براي اولين بار در مسابقات آسيايي كاراته كه با تلاش و جديت مثال زدني به دست آمد مايه افتخار و مباهات شد و جا دارد از تلاش و زحمات شما كاراته كاران عزيز تشكر و قدرداني كنم.

اينجانب به نمايندگي از جانب مردم و مسوولان كشور عزيزمان قهرماني غرورانگيز شما در مسابقات آسيايي را به تك تك ملي پوشان پر تلاش و كوشا و مصمم و مربيان خوش فكر و مسوولان فدراسيون تبريك مي‌گويم و بر اين باورم كه اين استعدادهاي درخشان را بايد ارج نهاد تا با پرورش آنها در سنين بالاتر هم به قله‌هاي بزرگتر برسيم.

دوران شكوفايي ورزش ايران فراهم آمده و بايد از اين موقعيت به بهترين شكل ممكن استفاده برد.

بدون شك فتح قله قهرماني زمينه ساز قهرماني‌ها و موفقيت‌هاي بزرگتر به خصوص در جام جهاني و بازيهاي آسيايي گوانگ ژو خواهد بود و شما با تكرار اين قهرماني‌ها بازهم مايه افتخار و سربلندي ملت عزيز ايران خواهيد شد.
تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: