برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كفاشيان: باشگاه‌هاي ليگ برتر موظف به رعايت قوانين هستند

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - رئيس فدراسيون فوتبال در نامه‌اي نسبت به درخواست ‪ ۳‬مديرعامل باشگاه‌هاي ليگ برتري فوتبال واكنش داد و عنوان كرد: اين باشگاه‌ها موظف به رعايت قانون هستند.

به گزارش ايرنا و به نقل از فدراسيون فوتبال، در نامه علي كفاشيان به مديران عامل باشگاه‌هاي پرسپوليس، استقلال تهران و فولاد مباركه سپاهان آمده است، فشردگي مسابقات ليگ برتر ناشي از برنامه‌هاي بين‌المللي و تيم ملي كشورمان و همزماني مناسبت‌هاي ملي و مذهبي با مسابقات داخلي است، ضمن آن كه درخصوص برنامه‌هاي ارائه شده نظرخواهي شده و هماهنگي‌هاي لازم صورت گرفته است.

بر همين اساس درصورت ارائه تقاضاي كتبي هريك از باشگاه‌هايي كه ‪ ۲۲‬مرداد مسابقه دارند، مسابقات آنها با يك روز تاخير يعني ‪ ۲۳‬مرداد و همچنين مسابقات روز سه شنبه ‪ ۲۶‬مرداد به روز چهارشنبه ‪ ۲۷‬مرداد موكول خواهد شد.

در ادامه اين نامه آمده است: با بررسي‌هاي انجام شده برنامه اردوها و بازي‌هاي تداركاتي مصوب فدراسيون به لحاظ حائز اهميت بودن آن و تحق اهداف فدراسيون به قوت خود باقي است و سازمان ليگ، تيم‌هاي ملي و باشگاه‌هاي عضو ليگ برتر موظف به رعايت و اجراي دقيق آن هستند و درصورت هر گونه تخلف برابر مقررات تصميمات لازم اتخاذ و به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.
تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: