برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کشتی جام زیلکوفسکی-لهستان/نبرد حیثیتی لشکری با "قادس اف" روس در فینال/ قاسمی به دیدار رده‌بندی راه یافت

در پایان مرحله مقدماتی روز دوم رقابتهای کشتی آزاد جام زیلکوفسکی که از صبح امروز یکشنبه در شهر اسپالا لهستان آغاز شده است از سه نمایند ایران تنها احسان لشکری به فینال راه یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، احسان لشکری آزادکار وزن 84 کیلوگرم کشورمان با سه پیروزی مقابل کشتی گیرانی از نیوزلند، بلاروس و لهستان عصر امروز یکشنبه برای کسب مدال طلا در یک نبرد حیثیتی مقابل عبدالسلام قادس اف کشتی گیر سرشناس روس قرار می گیرد تا انتقام شکست جام جهانی روسیه را از وی بگیرد.

بر این اساس علیرضا قاسمی در وزن 74 کیلوگرم پس از یک دور استراحت در دورهای دوم و سوم کشتی گیرانی روسیه و اسلواکی را شکست داد اما در دیدار نیمه نهایی مقابل هاتوس از مجارستان شکست خورد تا عصر امروز برای کسب مدال برنز به روی تشک برود.

مسعود اسماعیل پور دیگر نماینده کشورمان در وزن 60 کیلوگرم با یک پیروزی مقابل کشتی گیر فرانسوی ویک شکست به حریف اوکراینی از دور رقابتها کنار رفت.

تیم پنج نفره منتخب کشتی آزاد ایران روز شنبه در وزن 66 کیلوگرم توسط مصطفی حسین خانی صاحب یک مدال نقره شده بود و رضایزدانی در وزن 96 کیلوگرم نیز پنجم شد.

رقابتهای کشتی آزاد جام زیلکوفسکی لهستان که با حضور بیش از 12 کشور دنیا در منطقه اسپالا لهستان جریان دارد امشب با مشخص شدن نفرات برتر چهار وزن دوم به پایان می رسد.


تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: