برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دایی پس از نخستین پیروزی:هنوز در برخی نقاط مشکل داریم/ پرسپولیس سه هفته دیگر هماهنگ می‌شود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش در دیدار ابتدایی دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر در برخی نقاط مشکل دارد گفت: برای رسیدن به هماهنگی کامل بین بازیکنان باید سه دیدار دیگر برگزار کنیم تا بتوانیم مشکلات موجود را به حداقل برسانیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی که پس از پیروزی سه شنبه شب تیمش برابر تراکتورسازی تبریز با خبرنگاران گفتگو می‌کرد ضمن بیان این مطلب به ارزیابی اش از این دیدار پرداخت و گفت: نیمه اول زیاد خوب نبودیم و با وجود اینکه چند موقعیت داشتیم نتوانستیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: با صحبت هایی که در بین دو نیمه انجام دادیم شروع خوبی در نیمه دوم داشتیم و به گل هم رسیدیم اما نتوانستیم به گل های بیشتری دست پیدا کنیم. اکثر دقایق بازی در اختیار ما بود و خدا را شکر می کنم که در نخستین دیدار که سخت و نفسگیر هم بود به پیروزی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به نقاط ضعف تیمش در این دیدار اشاره کرد و گفت: ما سه بازیکن اصلی خط حمله مان را که در این دیدار به میدان رفتند مدتها در اختیار نداشتیم. رضایی ، نوروزی و علی عسگر در تمرینات تیم های امید و بزرگسالان حضور داشتند و به همین خاطر در خط حمله مشکل ناهماهنگی داشتیم.

علی دایی خاطرنشان کرد: بازی اول همیشه سخت است اما خوشحالم که بازیکنان ما در همه خطوط عملکرد خوبی داشتند و توانستند به سه امتیاز با ارزش این بازی دست یپدا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش خبرنگار مهر که به نظر می رسد وظایف سه هافبک میانی این تیم - باقری - نوری و زارع - تداخل دارد و نوع بازی آنها شبیه به هم است گفت: تصور نمی کنم این طور باشد. این بازیکنان هر کدام خصوصیات بازی متفاوتی دارند و در این دیدار هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

دایی از رسیدن به هماهنگی تیمش در سه بازی آینده خبر داد و گفت: با دو سه بازی دیگر به شرایط مطلوب می رسیم و می توانیم فوتبال روانتری را به نمایش بگذاریم.

علی دایی در پاسخ به این پرسش که " اگر بازیکن دیگری به جای محمد پروین در تمرینات غیبت می کرد، آیا بازهم به فهرست پرسپولیس اضافه می شد؟" گفت: برای من بازیکنان با یکدیگر فرقی نمی کنند. محمد پروین چون قرارداد داشت به پرسپولیس برگشت. ماجرای او با محسن خلیلی فرق می کند. خلیلی قراردادش تمام شده بود و رفت اما پروین با باشگاه قرارداد داشت.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: