برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربی تیم ملی، قهرمانی در جام ملت های آسیا هدف اصلی فوتبال ایران است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه با هم باید برای قهرمانی فوتبال ایران در جام ملت های آسیا پس از 35 سال تلاش کنیم.  افشین قطبی در نشست خبری گفت: برنامه های زیادی برای آماده سازی تیم ملی فوتبال برای حضور موفق در رقابت های جام ملت های آسیا داریم که از آن ها می توان به بازی های تدارکاتی با کره جنوبی، چین و حضور در رقابت های فوتبال غرب آسیا اشاره کرد. 

وی افزود: همه بازی ها و تمرینات تیم ملی از زمان حضور من در تیم ملی با فناوری های پیشرفته، آرشیو و بررسی شده است تا تیم ملی به نتایج خوبی برسد. 

قطبی گفت: نظم و انضباط باید بیشتر از همیشه در تیم ملی حکمفرما باشد تا بازیکنان با همه وجودشان برای موفقیت تیم ملی تلاش کنند.

 وی اضافه کرد: بازیکنان تیم ملی تابع احساسات هستند پس باید از نظر روحی و روانی آن ها را تقویت کنیم. 

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره دعوت بازیکنان باشگاهی به تیم ملی فوتبال گفت: ملاک من برای دعوت بازیکنان، تیم باشگاهی آنها نیست بلکه شاخص آمادگی و استعداد بازیکنان است. 

وی اضافه کرد: به مربیان تیم های باشگاهی حق می دهم درباره بازیکنانشان نگران باشند اما چاره ای نیست بازی های تیم ملی درچارچوب فیفا دی برنامه ریزی شده است و نمی توان این فرصت ها را برای آمادگی تیم ملی از دست داد.

 افشین قطبی گفت: قوانین فیفا به تیم های ملی اجازه می دهد از روزهای فیفا برای آماده سازی تیم های ملی استفاده شود.

 وی افزود: تلاش من و کادرفنی در بازی های تدارکاتی پیش رو ، بازی دادن به جوانان در کنار با تجربه هاست.

 سرمربی تیم ملی فوتبال درباره تغییر بازی تدارکاتی ایران برابر اوکراین گفت: فدراسیون فوتبال اوکراین در آخرین لحظات اعلام کرد ، نمی تواند با ایران بازی کند و به همین علت ما برای اینکه فیفا دی را از دست ندهیم بازی با ارمنستان را قبول کردیم.

قطبی گفت: من بیشتر بازی های تیم های کره جنوبی، کره شمالی و استرالیا را در جام جهانی بررسی کردم و از نزدیک دیدم؛ فکر می کنم تیم ایران ظرفیت لازم را برای بازی در سطح جام جهانی برابر تیم هایی همچون کره و استرالیا داشته باشد.
تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: