برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استیلی:عدالت فوتبال در بازی امروز رعایت نشد/ در ضربات پایانی بی دقت عمل کردیم

بوشهر - خبرگزاری مهر: سرمربی شاهین بوشهر گفت: در بازی امروز عدالت فوتبال رعایت نشد چرا که تیم ما مستحق پیروزی و کسب سه امتیاز بود.

به گزارش خبرنگار مهر در بوشهر، حمید استیلی بعد از شکست دو بر یک تیمش در مقابل تیم صنعت نفت آبادان در کنفرانس خبری با خبرنگاران افزود: در کل بازی بیش از 10 موقعیت گلزنی داشتیم که متاسفانه با بی دقتی بازیکنانم به هدر رفت و شکست خوردیم.

وی با تبریک پیروزی صنعت نفت، اظهار داشت: در نیمه اول برغم حملاتی که داشتیم از روی ضربه ایستگاهی و در نیمه دوم از روی ضد حمله گل دریافت کردیم در صورتی که ما موقعیتهای فراوانی را از دست دادیم.

استیلی با بیان اینکه بازیکنانش با تمامی توان بازی کردند، گفت: با آغاز نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و حملات زیادی را انجام دادیم اما در گلزنی ضعیف عمل کردیم و نتوانستیم نتیجه مورد نظر را کسب کنیم.

سرمربی شاهین بوشهر با بیان اینکه عبدالله کرمی و ایران نژاد مصدوم بودند، گفت: در کنار مصدومیت این بازیکنان متاسفانه عدم بازی تدارکانی مناسب باعث شد تا نتوانیم تیم خود را به درستی محک بزنیم.

استیلی در پاسخ به سئوال خبرنگاری از نحوه بازی آل نعمه انتقاد داشت با اشاره به اینکه به بازیکنان خود افتخار می ‌کنم، اضافه کرد: سعی می ‌کنیم با ابزاری که در اختیار داریم بازی کنیم و دوست داریم بهترین بازیکنان را در زمین بفرستیم.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: