برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربی صنعت نفت آبادان:مستحق پیروزی بودیم/ امیدواریم تا پایان فصل سرمربی نفت آبادان بمانم

بوشهر - خبرگزاری مهر: سرمربی پرتغالی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: با توجه به زحماتی که طی 90 دقیقه در زمین کشیدیم مستحق پیروزی و کسب این سه امیتاز بودیم.

به گزارش خبرنگار مهر در بوشهر، آلفردو کاسیمیرو بعد از پیروزی 2 بر یک تیمش در مقابل شاهین بوشهر در کنفراس خبری در جمع خبرنگاران افزود: بازیکنانان صنعت نفت آبادان امروز نشان دادند برغم تمرینات کم بازیکنان خوبی هستند و با تمرین بیشتر عملکرد بهتری خواهند داشت.

وی با بیان اینکه امروز در مقابل تیمی آماده و خوب شاهین قرار گرفته بودیم، اظهار داشت: تیم صنعت امروز تیمی بسیار خوب و هماهنگ بود و من به تمامی بازیکنانم تبریک می گویم چرا که آنها بیش از توانایشان بازی کردند.

سرمربی صنعت نفت آبادان با تشکر از مسئولین صنعت نفت آبادان گفت: خوشحالم در ایران مربیگیری می کنم و امیدواریم تا پایان فصل سرمربی نفت آبادان بمانم.

وی با یادآوری اینکه تیم صنعت نفت آخرین تیمی بوده که به لیگ برتر صعود کرده و وقت یارگیری و آماده سازی نداشته است، گفت: 12 بازیکن جدید به ما ملحق شده اند و برخی از آنها کمتر از یک هفته با ما تمرین کرده اند و تنها بازیکنی که به لحاظ بدنی آماده است فقط شریفی نسب است که از سایپا به ما پیوسته است.

کاسیمیرو در پاسخ به سئوال خبرنگاری در خصوص بازی های فشرده لطمه ای به تیم شما نخواهد زد، گفت: ما تمرین و دوره بدنسازی نداشته ایم و حتی در بین بازی های نیز وقت استراحت نداریم اما همین شرایط موجود است و نباید زانوی غم بغل بگیرم بلکه باید تلاشمان را بیشتر  کنیم.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: