برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نتايج رقابت‌هاي ليگ برتر و دسته اول اسكيت سرعت ايران اعلام شد

ورزش. اسكيت. اسكيت
تهران - رقابت‌هاي اسكيت ليگ برتر و دسته اول باشگاه‌هاي كشور با معرفي نفرات و تيم‌هاي برتر به كار خود پايان داد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا، در اين رقابت‌ها كه طي ‪ ۲‬روز در آكادمي اسكيت مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار شد ‪ ۱۴‬تيم در رده بزرگسالان و در ليگ هاي برتر و دسته اول به مصاف هم رفتند.

بر اساس اين گزارش نتايج اين رقابت‌ها به شرح زير است:

* ليگ برتر :
‪ ۳۰۰‬متر: محمد صالحي از تيم تمدن شرق با ركورد ‪ ۲۵/۴۹‬مقام اول - حسين منشيدي از تيم تربيت بدني كرمانشاه با ركورد ‪ ۲۵/۸۳‬مقام دوم - ياسر مارابي از تيم برق زنجان با ركورد ‪ ۲۶/۶۸‬مقام سوم.

‪ ۵۰۰‬متر: محمد صالحي از تيم تمدن شرق با ركورد ‪ ۴۲/۲۱‬مقام اول - حسين منشيدي از تيم تربيت بدني كرمانشاه با ركورد ‪ ۴۳/۱۲‬مقام دوم و علي دلاوري از تيم سيتي ران با ركورد ‪ ۴۳ /۵۵‬مقام سوم.

‪ ۱۰۰۰‬متر: پويا قاسم پور از تيم تمدن شرق با ركورد ‪ ۱/۳۴/۰۲‬دقيقه مقام اول - پوريا واحد از تيم برق زنجان با ركورد ‪ ۱/۳۵/۱۹‬دقيقه مقام دوم - سجاد غلاميان از تيم برق زنجان با ركورد ‪ ۱/۳۵/۴۶‬دقيقه مقام سوم.

‪ ۱۰۰۰۰‬متر: پوريا واحد از تيم برق زنجان با ركورد ‪ ۱۸/۰۸/۴۴‬مقام اول - امين مهذب نيا از تيم برق زنجان با ركورد ‪ ۱۸/۰۸/۹۰‬مقام دوم و ايمان زندي از تيم تربت بدني كرمانشاه با ركورد ‪ ۱۸ /۲۸ /۹۷‬مقام سوم.

‪ ۳۰۰۰‬متر امدادي: تيم تمدن شرق با تركيب محمد صالحي، پوريا قاسم پور و امير بحريني با ركورد ‪ ۴/۲۸ /۲۲‬مقام اول- تيم برق زنجان با تركيب وحيد جعفرزاده ، ياسر مارابي و پوريا واحد با ركورد ‪ ۴/۲۹ /۰۶‬مقام دوم و تيم هيات اروميه با تركيب هومن فهيمي، عطا صادق عابدين و سهند رئيسي با ركورد ‪ ۴/۳۰/۳۷‬مقام سوم.

در مجموع اين بخش تيم برق زنجان با ‪ ۱۷۵۶‬امتياز بر سكوي نخست ايستاد و تيم‌هاي تمدن شرق و سيتي ران تهران با ‪ ۱۶۹۵‬و ‪ ۱۶۱۲‬امتياز عنوان‌هاي دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.


* نتايج رقابت‌هاي ليگ دسته اول:
‪ ۳۰۰‬متر: علي رضا هوشنگي با ركورد ‪ ۲۷/۲۵‬از تيم دانش و ورزش خراسان رضوي مقام اول، پدرام فدوي با ركورد ‪ ۶۹/۲۷‬از تيم كردستان مقام دوم و فرهاد بهرامي از تيم آران مهر با ركورد ‪ ۲۷/۹۰‬مقام سوم.

‪ ۵۰۰‬متر: سامان دست مرد از تيم كردستان با ركورد ‪ ۴۴/۸۵‬مقام اول - علي رضا هوشنگي با ركورد ‪ ۴۶/۰۶‬از تيم دانش و ورزش خراسان رضوي مقام دوم و كيارش ستارزاده از تيم آبفاي همدان با ركورد ‪ ۴۶/۴۲‬مقام سوم.

‪ ۱۰۰۰‬متر: سامان دست مرد از تيم كردستان با ركورد ‪ ۱/۳۸/۷۷‬دقيقه مقام اول - اشكان خليلي از تيم اصفهان با ركورد ‪ ۱/۴۰/۰۳‬دقيقه مقام دوم و فرهاد بهرامي از تيم آران مهر با ركورد ‪ ۱/۴۱/۲۳‬دقيقه مقام سوم.

‪ ۱۰۰۰۰‬متر امدادي: مسعود غفوري با ركورد ‪ ۱۸/۰۲/۶۰‬دقيقه از تيم آبفاي همدان مقام اول- آرمين ابريشمي از تيم دانش و ورزش خراسان رضوي با ركورد ‪ ۱۸/۱۶/۷۵‬امتياز مقام دوم و اشكان خليلي از تيم اصفهان با ركورد ‪۱۸/۱۶/۸۶‬ دقيقه مقام سوم.

‪ ۳۰۰۰‬متر امدادي: تيم دانش خراسان رضوي متشكل از جليل قاسمي، محمد رضا واعظي و آرمين ابريشمي با ركورد ‪ ۴/۴۱/۴۷‬دقيقه مقام اول - تيم كردستان با ركورد ‪ ۴/۴۹/۳۹‬دقيقه متشكل از اميد محمدي، پدرام فدوي و سامان دست مرد مقام دوم و تيم آبفاي همدان متشكل از كيارش ستارزاده، مسعود غفوري و امير صفري با ركورد ‪ ۴/۵۳ /۵۱‬دقيقه مقام سوم.

در رده بندي تيمي نيز تيم‌هاي كردستان، دانش و ورزش خراسان رضوي و آران مهر به ترتيب با ‪ ۱۶۵۲ ،۱۶۶۰‬و ‪ ۱۶۲۰‬عناوين اول تا سوم را از آن خود كردند گفتني است اين رقابت‌ها از روز گذشته آغاز و ظهر امروز در آكادمي اسكيت مجموعه ورزشي آزادي تهران خاتمه يافت.


تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: