برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيراندازان ايراني به زودي سكوهاي بين‌المللي را تسخير خواهند كرد

ورزش. تيراندازي. نايب رييس
تهران - نايب رييس مصري فدراسيون بين‌المللي تيراندازي و رييس فدراسيون تيراندازي به اهداف پروازي مصر اعلام كرد: روندي كه تيراندازان ايراني طي مي كنند بيانگر آن است كه به زودي به موفقيت‌هاي زيادي در آسيا و جهان دست پيدا مي‌كنند.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا و به نقل از فدراسيون تيراندازي، مدحت وهدان اظهار داشت: در سفري كه چندين سال قبل به ايران داشتم، شاهد آن بودم كه تهران داراي ميدان اهداف پروازي بسيار كوچكي بود.

وي گفت: اما امروز مطلع شده ام كه تيراندازان ايران در يكي از مجهزترين و مدرن‌ترين ميادين اهداف پروازي جهان در تهران تيراندازي مي‌كنند.

وهدان اظهار داشت: اين مساله و حضور تيراندازان ايران در رشته‌هاي مختلف مسابقات قهرماني جهان در آلمان بيانگر آن است كه در ايران كارهاي زيادي براي توسعه ورزش تيراندازي در حال انجام است.

نايب رييس فدراسيون جهاني تيراندازي تصريح كرد: اين مسائل نشان مي‌دهد كه نهالي در ايران كاشته شده است كه تيراندازان ايراني در سال‌هاي نه چندان دور ميوه آن را برداشت خواهند كرد.

وهدان ابراز داشت: با ادامه چنين روندي در ايران، به زودي تيراندازان اين كشور در رشته‌هاي مختلف اهداف ثابت و اهداف پروازي سكوهاي آسيايي و جهاني را تسخير خواهند كرد.

وي در ادامه به مشكلات تيراندازان در جهان اشاره كرد و گفت: اعضاي فدراسيون بين‌المللي بايد تلاش كنند تا مشكلات تيراندازان در خصوص حمل سلاح و مهمات در زمان مسابقات و اردوها برطرف شود.

وي در ادامه به اظهارات سيد مهدي هاشمي رييس فدراسيون تيراندزاي ايران در خصوص ايفاء نقش بيشتر رسانه‌ها در اين ورزش اشاره كرد و گفت: متاسفانه امروز اين ورزش در بين رسانه‌ها از اهميت بالايي برخوردار نيست.

وهدان يادآور شد: متاسفانه ورزش تيراندازي در كشورهاي اسلامي چندان محبوب و عمومي نيست بطوري كه در كشور مصر و ايران ورزش نخست مردم فوتبال است.

نايب رييس فدراسيون بين‌المللي تيراندازي گفت: پرهزينه بودن، فقدان ميادين تيراندازي در بسياري از شهرها، مشكلات تهيه سلاح، مهمات و مجوزهاي مربوطه و نبود جايگاه ويژه تماشاگران در ميادين تيراندازي از جمله موانع گسترش اين رشته ورزشي در بين مردم است.

وي اظهار داشت: رسانه‌ها بيشتر به دنبال پوشش اخبار ورزش‌هاي محبوب مردم هستند و بنابراين به ورزش تيراندازي كمتر توجه مي‌كنند.

نايب رييس فدراسيون بين‌المللي تيراندازي با بيان اين كه امروز رسانه ها مي توانند نقش بسزايي در گسترش ورزش تيراندازي ايفا كنند، اظهار داشت:

مسوولان عالي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي به دنبال يافتن راه حلي براي بهبود وضعيت رسانه‌اي ورزش تيراندازي در جهان هستند.
تاریخ: 1389/5/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: