برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش نخستین تمرین تیم ملی/دو بازیکن خط خوردند / مدرسه فوتبالی‌ها سکوت تیم ملی را شکستند

نخستین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای برگزاری دیدار تدارکاتی برابر ارمنستان با کنار گذاشتن دو بازیکن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار با ارمنستان عصر امروز یکشنبه با حضور 22 بازیکن در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی برگزار شد.

مهرداد اولادی و محمدرضا خلعتبری که در فهرست 24 نفره ابتدایی افشین قطبی برای این بازی تدارکاتی حضور داشتند، به دلیل مشکل خروج از کشور و مصدومیت دیدار با ارمنستان را از دست دادند و از فهرست تیم ملی به طور موقت خط خوردند.

تمرین تیم ملی در سکوت محض تیم ملی در زمین شماره یک آغاز شد اما با گذشته 40 دقیقه از آغاز تمرین دانش آموزان یکی از مدارس فوتبال شهریار در کمپ تیم های ملی حاضر شدند و با تشویق های خود سکوت آزار دهنده را شکستند.

بازیکنان تیم ملی تمرین امروز را با تشکیل حلقه اتحاد در مرکز زمین آغاز کردند و سپس افشین قطبی 5 دقیقه برای آنها صحبت کرد. ملی پوشان ابتدا 5 دقیقه زیر نظر علیرضا منصوریان دویدند و با هدایت قطبی به مدت 10 دقیقه بدنهای خود را گرم کردند. سپس کار با توپ انجام دادند و در ادامه در قالب دو گروه به مرور کارهای تاکتیکی در فضای محدود پرداختند. این بخش تمرین زیر نظر مستقیم افشین قطبی و با هدایت پیت بیوتر و علیرضا منصوریان انجام شد.

میلاد میداودی بازیکن ملی پوش تیم فوتبال استقلال که از ناحیه دست راست دچار مصدومیت شده است امروز به صورت اختصاصی تنها به دویدن دور زمین اکتفا کرد. دروازه بانان حاضر در اردوی تیم ملی نیز زیر نظر منصور رشیدی تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سرگذاشتند.

بخش عمده تمرین امروز تیم ملی به سانتراز جناحین و کارهای تاکتیکی اختصاص داشت که 20 دقیقه از وقت ملی پوشان را گرفت. پس از آن قطبی تیم ملی را به دو گروه تقسیم کرد و بازیکنان به فوتبال در فضای محدود پرداختند.

تیم ملی فوتبال کشورمان روز دوشنبه نیز دو جلسه تمرین را در کمپ تیم های ملی برگزار خواهد کرد تا خود را برای دیدار روز 20 مرداد برابر ارمنستان در ایروان آماده کند.


تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: