برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نبي: مشکل ديدارهاي تدارکاتي اميدها حل مي شود

دبيرکل فدراسيون فوتبال با تاکيد بر اينکه ديدارهاي تدارکاتي خوبي براي تيم اميد تا پيش از بازي هاي آسيايي پيش بيني شده گفت: نگراني کادر فني در اين زمينه را برطرف خواهيم کرد.
مهدي محمدنبي در تشريح برنامه هاي تيم فوتبال اميد گفت: تيم فوتبال اميد 8 شهريور در لهستان با تيم زير 23 سال اين کشور ديدار مي کند و ديدار برگشت خود را روز 17 مهرماه در تهران مقابل اين تيم برگزار خواهد کرد.
نبي اضافه کرد: تيم اميد همچنين از 6 مهرماه در تورنمنت ويتنام که با حضور تيم هاي آسيايي نظير چين، ژاپن، ويتنام و ... برگزار خواهد شد، شرکت مي کند. در نظر داريم در صورت امکان يک بازي تدارکاتي ديگر را نيز تا قبل از اعزام تيم به بازي هاي آسيايي گوانگجو براي تيم اميد برنامه ريزي کنيم.
وي در خصوص اعتراض پيرواني مبني براينکه با توجه به برگزاري بازي هاي آسيايي دوماه قبل از جام ملت هاي آسيا بايد سه بازيکن اميد (احسان حاج صفي، عليرضا حقيقي، کريم انصاريفرد) که به اردوي بزرگسالان دعوت مي شوند بطور کامل در اختيار تيم اميد قرار بگيرند گفت: قرار بود آقاي پيرواني اين مساله را در جلسه کميته فني مطرح کند اما متاسفانه ايشان در اين جلسه شرکت نکرد تا به نقطه نظر مشترکي در اين زمينه برسيم.
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: