برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مایلی کهن را نمی بخشم/ به تیمم خیانت نکردم / انصاری فرد: دقیقه 10 مایلی گفت تعویضت می کنم! کریم انصاری فرد از خود برابر ادعای مایلی کهن دفاع کرد

« باید دقیقه 30 تعویضش می کردم.» این واکنش تند محمد مایلی کهن بود به بازی کریم انصاری فرد در مسابقه سایپا با پرسپولیس. کریم انصاری فرد که در فصل نقل و انتقالات همه کار کرد تا شاید مایلی کهن به او رضایتنامه حضور در پرسپولیس را بدهند اما این اتفاق نیفتاد.
حالا تنها یک روز پس از برگزاری هفته سوم لیگ ، انصاری فرد که متهم به کم فروشی در بازی شده باید در برابر گفته صریح محمد مایلی کهن از خود دفاع کند.

او به ابهام ها پاسخ می دهد. به پرسش ها از او درباره یک بازی جنجالی . اینکه مایلی کهن معتقد است باید به خاطر نمایش غیر قابل قبول ، این بازیکن را از دقیقه 30 مسابقه از زمین بیرون می کشیدند. انصاری فرد در این باره می گوید:« این نظر مربی است. من نمی توانم در این ارتباط چیزی بگویم. مربی حق دارد بازیکنش را حتی دقیقه یک تعویض کند. اما به عنوان یک بازیکن ، همه آنچه را که مربی خواسته بود سعی کردم انجام دهم.»

ولی اینکه مربی گفته باید به دلیل بازی نه چندان خوبت در دقیقه 30 تعویض می شدی یعنی از کار تو راضی نبوده. آن هم کریم انصاری فرد که رودررویی اش با پرسپولیس حساسیت برانگیز بوده!

من به نظر آقای مایلی‌کهن احترام می‌گذارم اما نه به ایشان و نه افراد دیگر اجازه نمی‌دهم در مورد من بگویند به خاطر اینکه نرفتم پرسپولیس بد بازی کردم و مطمئن باشید هر کسی این برداشت را داشته باشد حلالش نمی‌کنم. من کم نگذاشتم و هرچه در توانم بود را انجام دادم.

ولی این گونه شایعات خیلی زود راه می افتند. بخصوص در این بازی که همه روی تو زوم بودند! حتی گزارشگر بازی هم در پایان بازی این سئوال را از مایلی کهن پرسید؟

این حرف واقعا ، تهمت بزرگی است. واقعا تا پایان عمرم نمی توانم کسانی که چنین اتهامی می زنند را ببخشم. من که یک بازیکن سن و سال دار نیستم که بگویم برای علی دایی ، یک بازی را در زمین راه می روم. من می خواهم در این فوتبال ، سال ها بازی کنم و هیچ وقت خودم را خراب نمی کنم . کریم انصاری فرد سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده و هیچ وقت به او لقمه حرام نداده اند که چنین کاری کند. این اتهام ، توهین بزرگی به خانواده ام است و برای همین است که می گویم آن گزارشگر یا هر کس دیگری که به من این تهمت را بزند ، نمی توانم ببخشم.

خودت از بازی با پرسپولیس راضی هستی . واقعا انگیزه داشتی که به این تیم گل بزنی؟

من بازیکن سایپا هستم. از بازی های ما در سال فقط 4 بازی پخش زنده می شود . ما مثل بازیکنان استقلال و پرسپولیس یستیم و فقط در همین بازی است که می توانیم خودمان را نشان دهیم. به همین دلیل همیشه برای بازی های پخش زنده خیلی انگیزه دارم. آن هم برای بازیکن جوانی مثل من که فوتبالش را تازه شروع کرده و رویایش رسیدن به بالاترین سقف فوتبال است ، از دست دادن این فرصت خیلی سخت می شود. برای ما که ادعای حرفه ای گری داریم خوب نیست این قدر راحت به مردم تهمت بزنیم.

اما کریم انصاری فرد خیلی موقعیت گلزنی نداشت. این شاید برای خیلی ها تعجب برانگیز بود.

ما در دقیقه 10 گل خوردیم و آقای مایلی‌کهن از روی نیمکت به من گفت تعویضت می‌کنم. اصلاً تا آن لحظه توپ به پای من نخورده بود و این پرسپولیس بود وپرسپولیس مدام حمله می کرد. من اجازه نمی‌دهم ترور شخصیت شوم . فوتبال این قدر ارزش ندارد که همیشه به همه چیز بدبین باشیم و همه چیز را منفی و سیاه ببینیم. همه مردم شاهدند چطور بازی کردم . قضاوت را به آنها می‌سپارم ولی مطمئن باشید اگر می‌خواستم بازی نکنم در زمین راه می‌رفتم. نمی‌گویم عالی بودم و شاید در بعضی مواقع خوب نبودم اما کدام موقعیت صددرصد گل را به دست آوردم که نزدم؟

اما قبول داری که ماجراهای اول فصل در رواج این شایعات موثر بوده است؟

تیم دیگری فکر نمی‌کنم. من این فصل بازیکن سایپا هستم و فقط به فکر موفقیت با این تیم هستم چون سال آینده بازیکن آزاد هستم و اگر 20 گل زده باشم پیشنهادات خوبی خواهم داشت، اما اگر گل نزن و ضعیف باشم باید التماس همین سایپا را کنم تا قراردادم را تمدید کند و بازی کنم.
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: