برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اخلاقی در گفتگو با مهر:کشتی‌گیران نیاز به حاشیه امنیت دارند

دارنده مدال برنز جهان گفت: کشتی‌گیران برای کسب افتخار در میادین مهم پیش رو نیاز تمرکز فکری و حاشیه امنیت دارند.

حبیب اخلاقی کشتی گیر فرنگی کار وزن 84 کیلوگرم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب افزود: کشتی به عنوان ورزش اول کشور همواره در میادین مختلف برای ورزش ایران افتخار آفرین بوده و این رشته بیشترین مدال را در رقابتهای مختلف کسب کرده است.

وی ادامه داد: برخلاف تعداد مدالهای کسب شده توسط کشتی میزان توجه به کشتی گیران همسطح با انتظارات از این رشته برای مدال آوری در رقابتهای همچون بازیهایی آسیایی و المپیک نیست.

اخلاقی تصریح کرد: بسیاری از کشتی گیران با مشکل نبود شغل مناسب و یا مسکن مواجه هستند و این زندگی شخصی آنها را دچار مشکل کرده است.

وی تاکید کرد: من در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شرکت کردم و در مرحله اول آزمون قبول شدم و منتظر آزمون عملی هستم، در حالی که به طور مثال در این آزمون نیز هیچ گونه امتیازی برای ورزشکاران در نظر گرفته نشده بود و به نظر من این موارد باید لحاظ شود.

اخلاقی در پایان خاطرنشان کرد: به هرحال با تمامی این مشکلات من برای کسب افتخار مجدد تلاش می کنم و با توجه به تصمیم محمد بنا در جام پیت لاسینسکی لهستان به میدان می روم و برای حضور در رقابتهای جهانی نیز تابع تصمیم کادر فنی تیم ملی هستم و امیدوارم هرکس در این رقابتها که اواسط شهریورماه در مسکو برگزار می شود به میدان برود مانند سال گذشته مدال آور باشد. 

رقابتهای جام پیت لاسینسکی لهستان روزهای 9 تا 11 مردادماه برگزار می شود و اخلاقی باید در این رقابتها عملکرد خوبی داشته باشد تا بتواند شانسی برای حضور در رقابتهای جهانی مسکو در اواسط شهریورماه داشته باشد.


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: