برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ملاباشی:دانشگاه علوم ورزش در کشور راه اندازی می شود

ساری - خبرگزاری مهر: معاون دانشجویی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از راه اندازی دانشگاه علوم ورزشی در کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر در بابسر، محمود ملاباشی شامگاه سه شنبه در مراسم شروع بکار دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در سالن سرداران شهید نوبخت بابلسرافزود: دانشگاه علوم ورزشی با استفاده از استعدادهای تمامی جوانان مشتاق در کشور راه اندازی می شود.

وی خاطرنشان کرد: جوانان مشتاق فعالیت در رشته های مختلف ورزشی می توانند همزمان با فعالیت ورزشی، تحصیلاتشان را نیز ادامه دهند.

ملاباشی این خبر را در راستای انعقاد تفاهمنامه میان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با سازمان تربیت بدنی اعلام کرد و اظهار داشت: این تفاهمنامه به منظور ارتقای سطح ورزش کشور به ویژه برای ورزش دانشجویی منعقد شده است.

معاون وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری همچنین بیان داشت: با انعقاد این تفاهمنامه سازمان ورزش دانشجویی با بکارگیری تمام فرهیختگان دانشجویی برای به منحصه ظهور رساندن استعدادهای ورزشی دانشجویان نیز تشکیل می شود.

وی راه اندازی پژوهشگاه تربیت بدنی را از دیگر دستاوردهای این تفاهمنامه عنوان کرد و گفت: با تشکیل این سازمان، علم و دانش ورزش نیز همگام با دیگر دانشها در عرصه جهانی به روز شده و پله های پیشرفت و ترقی را طی خواهد کرد.

رئیس جدید دانشگاه مازندران نیز گفت: وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ورزش دانشجویی توجه ویژه ای دارد و دهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان نیز با بهترین روش و مجهزترین امکانات برگزار می شود.

احمد احمدپور با بیان اینکه تمام امکانات برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی ورزشی در مازندران فراهم شده است، خاطرنشان کرد: مدیران ارشد استان نیز همکاری همه جانبه در برگزاری این دوره از المپیاد دارند.


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: