برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با هدف توسعه فوتبال استانی؛طرح برگزاری منطقه‌ای مسابقات فوتبال پایه بررسی شد

در نشست نایب رئیس فداسیون فوتبال با روسای کمیته های مسابقات و جوانان کلیات برگزاری طرح منطقه ای مسابقات فوتبال رده های پایه با هدف توسعه فوتبال استانی بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این نشست که روز سه شنبه با حضور مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون فوتبال ، غلانرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات و فریدون معینی رئیس کمیته جوانان برگزار شد ، کلیات این طرح مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و اعضا به بررسی نحوه اجرای این مسابقات با همکاری هیئت های فوتبال استانها پرداختند.

مهدی تاج دراین جلسه با اشاره به توجه فدراسیون فوتبال به فوتبال پایه در دو سال اخیرگفت: فدراسیون فوتبال در سالهای گذشته توجه ویژه ای به برگزاری فستیوال های مناطق در رده های سنی زیر10 ،11 و 12 سال داشته بطوری که تاکنون این فستیوال ها در استانهای تهران، مازندران و فارس برگزار شده و فدراسیون فوتبال در نظر دارد با ساماندهی بهتر برگزاری این دست فستیوال ها را در سطح کشور افزایش دهد.
  در پایان حاضرین در خصوص مسائل مربوط به طرح منطقه ای شدن مسابقات فوتبال رده سنی کشور به بحث و گفتگو پرداختند و آثار مثبت این طرح را برای تقویت تیم های پایه بررسی کردند .
تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: