برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از سوي سازمان تربيت بدني/ ايرنا به عنوان خبرگزاري برتر كشور در ورزش همگاني شناخته شد

ورزش. تربيت بدني. تجليل از خبرنگاران
تهران - سازمان تربيت بدني ، ايرنا را به عنوان برترين خبرگزاري در پوشش اخبار و گزارش‌هاي مربوط به ورزش همگاني در كشور معرفي كرد.

به گزارش يكشنبه شب ايرنا، مسوولان سازمان تربيت بدني در مراسم تجليل از رسانه‌هاي برتر حوزه ورزش كشور، از مسوولان ايرنا به عنوان خبرگزاري برتر كشور در حوزه ورزش همگاني تقدير كردند.

در اين مراسم از برخي ديگر از رسانه‌هاي شنيداري، ديداري و مكتوب نيز در ساير بخش‌ها تجليل شد.

پژمان نياكي سرپرست روابط عمومي سازمان تربيت بدني در سخناني در خصوص نحوه انتخاب رسانه‌هاي برتر گفت: كارشناسان سازمان تربيت بدني با توجه به اولويت‌هاي ورزش همگاني، ورزش بانوان ، ورزش قهرماني و آرام‌سازي فضاي ورزش در رسانه‌ها و تحليل محتواي خبرهاي منتشر شده، رسانه‌هاي برتر را مشخص كرده اند.

در بخش مطبوعات از مجله دنياي ورزش و روزنامه ايران ورزشي با اولويت امور فرهنگي، از روزنامه خبر ورزشي با اولويت ورزش قهرماني تجليل شد.

در بخش تجليل از روزنامه‌هاي عمومي كشور نيز از روزنامه ايران با اولويت ورزش بانوان، روزنامه راه مردم و جام جم با اولويت استعداديابي و پرورشي و از روزنامه وطن امروز در بخش اجتماعي تقدير شد.

در بخش رسانه‌هاي صوتي و تصويري نيز از برنامه ورزش و مردم با اولويت امور فرهنگي ، راديو جوان با اولويت بانوان ، شبكه خبر با اولويت استعداديابي و پرورشي و باشگاه خبرنگاران جوان با اولويت ورزش همگاني تجليل شد.

در بخش خبرگزاري‌ها ، از خبرگزاري فارس در بخش فرهنگي، خبرگزاري پانا با اولويت استعداديابي و پرورشي وخبرگزاري ايسنا با اولويت علمي و آموزشي تقديربه عمل آمد.

در اين مراسم علاوه بر تجليل از برخي از عكاسان ورزشي از خديجه روزبهاني همسر خبرنگار شهيد صارمي و عباس افشار پدر خبرنگار شهيد عليرضا افشار تجليل و قدرداني شد.

علي سعيدلو رييس سازمان تربيت بدني، عليرضا دهقان نماينده مجلس شوراي اسلامي، حميد سجادي معاون امور ورزش سازمان تربيت بدني ، حبيب كاشاني سرپرست باشگاه پرسپوليس تهران ، علي فتح اله زاده سرپرست باشگاه استقلال تهران و جمعي از مديران مسول،سردبيران،خبرنگاران و عكاسان رسانه‌هاي ديداري ، شنيداري و مكتوب در اين ايين حضور داشتند.تاریخ: 1389/5/17
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: