برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاشاني پرسپوليس را قهرمان كرد نه قطبی / حمله عجيب مظلومی به سرمربی تیم ملی

پرويز مظلومي، سرمربي استقلال با حضور در برنامه 90 در 90 جواد خیابانی كه از شبكه جهاني جام‌جم روي آنتن مي‌رود تمام ناراحتي‌هايي كه از افشين قطبي در دلش جمع شده بود را برسر سرمربي تيم‌ملي خالي كرد!
تيم او كه اين روزها به دليل اردوها و بازي‌هاي تداركاتي تيم‌ملي مدام در حال از دست دادن چهار ستاره ملي‌پوش خود است، مشكلات بسياري را تجربه مي‌كند و شايد همين مشكلات باشد كه باعث شده مظلومي تااين حد بي محابا به سرمربي تيم‌ملي حمله كند:« در يكي از برنامه‌هاي ورزشی، سرمربی تیم‌ملی را آورده بودند و تصاویر بلیت سفر او به آفریقا را پخش می‌کردند.
 
البته من به مجری این برنامه (جهانگیر کوثری) ارادت دارم اما به جای اینکه در این برنامه درباره اردوی اشتباه تیم‌ملی صحبت بشود و برنامه مربی تیم‌ملی مورد نقد قرار بگيرد از ایشان حمایت می‌کنند. تیم‌ملی تازه از اردو برگشته که بازیکن‌های من به ارمنستان رفته‌اند. ما هنوز ریکاوری نداشته‌ایم و برای بازی استیل‌آذین عملا تمرینی برای هماهنگی انجام نمی‌دهیم. حالا من چگونه می‌توانم از بازیکنی که چهارشنبه بازی کرده در روز جمعه استفاده کنم؟
 
آن هم بدون تمرین؟ یک مربی را از روی کارنامه‌اش می‌سنجند و بر اين اساس آقای قطبی کارنامه قابل توجهی ندارد. ایشان در سالی که با پرسپولیس قهرمان شدند، قرار بود بعد از بازی استقلال‌اهواز که با شكست چهار بر یک پرسپوليس همراه شد اخراج شوند اما آقای کاشانی ایشان را اخراج نکرد. پس اين حبيب کاشانی بود كه آن تیم را قهرمان کرد. سطح فوتبال ما خیلی بالاست و ما نبایدآنالیزور کره‌جنوبی را سرمربی تیم‌ملی خودمان می‌کردیم. فوتبال ما فراتر از آسیاست و آدمی با کارنامه قطبی نباید سرمربی تیم‌ملی ايران مي‌شد.»
تاریخ: 1389/5/17
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: