برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مشكلي براي ماندن كمالوند وجود ندارد / مدير كل تربيت بدني آذربايجان شرقي: / هيات مديره تراكتور امروز يا فردا معرفي مي شود / باشگاه مشكل مالي نخواهد داشت

مدير كل تربيت بدني آذربايجان شرقي گفت: هيات مديره جديد باشگاه تراكتور سازي امروز و يا فردا مرفي مي شود.

اسبقيان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران(‌ايسنا) منطقه آذربايجان شرقي درباره وضعيت باشگاه تراكتور سازي گفت: هيات مديره جديد چهره‌هاي شناخته شده و تركيبي از مديران ورزشي و صنعتي هستند كه عملكرد مطلوبي در گذشته در ورزش داشته‌اند.

وي افزود: درباره با سرمربي تيم، هيات مديره تصميم مي گيرد و هرچند كه مشكلي در رابطه با حضور كمالوند در تراكتور وجود ندارد.

وي در رابطه با مسايل مالي اين باشگاه نيز گفت: باشگاه زير نظر كارخانه مديريت خواهد شد و از نظر تامين مالي نيز هيچ مشكلي پيش روي تراكتور وجود ندارد و هر مقدار كه منابع مالي لازم داشته باشد از طرف كارخانه، استانداري و ساير حاميان مالي حمايت خواهد شد و از اين بابت مشكلي را پيش روي تراكتور نمي بينم.

وي همچنين درباره درآمدها و هزينه هاي باشگاه در زمان مديريت شفق مدير عامل مستعفي اين تيم گفت: بالطبع تيم در گذشته هزينه ها و درآمدهايي داشته كه در آينده با حضور شفق مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

وي تاكيد كرد: با توجه به اينكه استاندار به تراكتور سازي عنايت وي‍ژه اي دارد و براي اين تيم وقت زيادي گذاشته و در آينده هم خواهد گذاشت و همه ي هم و غم مسئولان استان كسب سهميه آسيايي از سوي تراكتور در فصل آينده است، به همين خاطر حمايت هاي لازم از اين تيم خواهد شد.

وي همچنين در پايان از مطبوعات و رسانه ها خواست جو حاكم بر باشگاه تراكتور سازي را به سمت آرامش هدايت كنند تا اين تيم با آسودگي به تمرينات خود ادامه دهد تا براي كسب موفقيت هاي بيشتر آماده شود.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-00881
تاریخ: 1389/4/2
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: