برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اولين جام فصل براي شياطين سرخ

در ديدار خيريه فوتبال انگليس تيم منچستريونايتد موفق شد با پيروزي 3-1 مقابل چلسي، اولين جام اين فصل جزيره را از آن خود کند.

نيمه اول ديدار را تيم چلسي بهتر آغازکرد اما با سپري بازي، اين تيم منچستر بود که به لطف بازي خوب اسکولز در ميانه زمين، توپ و ميدان را در اختيار گرفت و سرانجام در دقيقه 41 توسط والنسيا به گل رسيد. پاس بلند و دقيق اسکولز در سمت چپ محوطه جريمه چلسي به روني رسيد و او نيز با چشماني باز والنسيا را در دهانه دروازه صاحب توپ کرد و بازيکن اکوادوري شياطين سرخ با يک بغل پاي مطمئن اولين گل بازي را به ثمر رساند.

نيمه دوم با تعويض هاي فرگوسن در خط حمله آغاز شد و اوون و روني جاي خود را به اراناندز و برباتوف دادند. اما باز هم اين تيم چلسي بود که بازي را هجومي تر آغاز کرد و چيزي نمانده بود که مالودا گل تساوي را به ثمر برساند اما اين اتفاق رخ نداد تا بازي با برتري يونايتدها دنبال شود.

بازي تا دقيقه 76 با همين نتيجه ادامه داشت تا اينکه ارناندز، مهاجم مکزيکي و خريد جديد شياطين سرخ، در اولين بازي رسمي اش توانست براي اين تيم گلزني کند. اين بار والنسيا در نقش گلساز ظاهر شد و با يک پاس در عرض خوب اراناندز را در موقعيت گلزني قرارداد تا دومين گل تيمش رقم بخورد.

پس از اين گل تيم چلسي سراپا حمله شد تا اينکه پس از دفع چند ضربه توسط فن در سار، سرانجام سالومون کالو دروازه حريف را در دقيقه 83 گشود تا 7 دقيقه پاياني پرهيجان دنبال شود.

در دقيقه 86 دروگبا مي توانست بازي را به تساوي بکشاند اما ضربه او به کنار دروازه برخورد کرد.

در حالي که بازي دقايق پاياني اش را سپري مي کرد، ضد حمله منچستري ها گل سوم را براي آنها به ارمغان آورد. پاس در عمق ناني براي برباتوف او را با دروازه بان حريف تک تک کرد و مهاجم بلغاري با خونسردي با يک ضربه چيپ تماشايي گل سوم تيمش را به ثمر رساند.

 بازيکنان دو تيم:

منچستريونايتد:‌ ادوين فن در سار، جاني اونز، جان اوشي، نمانيا ويديچ، فابيو داسيلوا کريس اسمالينگ 71)، جي سونگ پارک (ناني 47)، آنتيو والنسيا، مايکل کريک (رايان گيگز 80)، پل اسکولز (دارن فلچر 80)، مايکل اوون (ديميتار برباتوف 46)، وين روني (خاوير ارناندز 46)

 چلسي: هنريکه هيلاريو، براتيسلاو ايوانوويچ، جان تري، اشلي کول(يوري ژيرکوف 79) ، پائولو فريرا (جفري بروما 79)،‌ فلورن مالودا(يوسي بنايون 73)، اسين، جان اوبي ميکل (‌ديديه دروگبا 60)،لمپارد، نيکلاس آنلکا(دنيل استوريج 60)
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: