برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پاسخ باشگاه پرسپوليس به فدراسيون فوتبال

باشگاه پرسپوليس نسبت به اظهارات مسئولان فدراسيون فوتبال و کادرفني تيم ملي واکنش نشان داد.

در پي اظهارات اخير مربيان تيم ملي و مسئولان فدراسيون فوتبال در خصوص ارائه برنامه‌هاي تيم ملي براي بازي در روزهاي فيفا و اينکه اين برنامه 4 ماه پيش توسط فدراسيون فوتبال به باشگاه ارائه شده و مورد قبول باشگاه‌ها قرار گرفته بود مسئولان باشگاه پرسپوليس در اين خصوص نارضايتي و ناراحتي خود را اعلام کردند.

عباس عليپور، مدير روابط عمومي و سخنگوي باشگاه پرسپوليس، در اين باره گفت: با دستور مسئولان باشگاه و سياست‌ باشگاه بزرگ پرسپوليس هميشه خدمت به تيم ملي را سرلوحه کار خودمان قرار داده‌ايم و سرمربي پرسپوليس و مسئولان باشگاه هميشه به اين موضوع تاکيد داشته‌اند.

وي افزود: با اين حال در برنامه‌اي که فدراسيون 4 ماه پيش به باشگاه پرسپوليس ارائه کرد، قيد شده بود که ايران قرار است در کشور خودمان به مصاف اوکراين برود و نه 2 ساعت در پرواز باشد به ارمنستان برود و در آن کشور با اين تيم بازي کند.

عليپور ادامه داد: پس معلوم است که برنامه فدراسيون تغيير کرده و نه نظرات ما. برنامه‌هاي تيم ملي در باشگاه پرسپوليس مورد ارزيابي قرار گرفت اما با تغييراتي که شد درخواست داديم بازي‌ها به تعويق بيفتد. با وجودي که سفرهاي هوايي براي بازيکنان مشکل ساز مي‌شود اما ما تابع تيم ملي هستيم. باشگاه پرسپوليس دوست دارد تيم ملي فوتبال ايران در عرصه‌هاي بين المللي موفق و قهرمان باشد.

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: