برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تهدید جدی برای استقلال ، پرسپولیس و تمام باشگاههای بدهکار / رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال:باشگاه‌ها بدهي‌هايشان را ندهند به دسته پايين‌تر سقوط مي‌كنند /درباره منشوری بودن "ع.ح" حرفی ندارم!!

رييس كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: باشگاه‌هاي بدهكار اگر نسبت به پرداخت بدهي خود اقدام نكنند در معرض سقوط به دسته پايين‌تر قرار خواهند گرفت.

مجتبي شريفي ، افزود: از اين پس باشگاه‌هايي كه داراي بدهي باشند براي پرداخت بدهي‌هايشان ضرب‌الاجل تعيين خواهيم كرد و در صورتي كه در زمان تعيين شده نسبت به پرداخت بدهي‌هاي خود اقدام نكنند سه امتياز منفي در پرونده آن‌ها درج خواهد شد که باشگاه‌هاي ابومسلم و پيام فعلا تعليق هستند و اگر نسبت به پرداخت بدهي‌هايشان اقدام نکنند، شامل اين تنبيه خواهند شد.

وي ادامه داد: تيمي كه داراي 9 امتياز منفي باشد به سقوط به يك دسته پايين‌تر از دسته‌اي كه در آن حضور دارد محروم خواهد شد و هيچ فرقي بين باشگاه‌هاي بزرگ ليگ برتري و باشگاه‌هاي ليگ‌هاي ديگر وجود ندارد و اين قانون براي همه اعمال خواهد شد.

رييس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه خبر اعلام شده در مورد منشوري بودن "ع.ح" صحت دارد؟ اظهار كرد: قرار بر اين شده است كه در فدراسيون فوتبال تنها هيات رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي بررسي‌هاي لازم را در خصوص افراد انجام دهد و اگر به دلايلي دست يافت آن را به كميته انضباطي جهت صدور راي بفرستد اما اعلام منشوري بودن افراد به آن‌ها بر عهده اين هيات است و من نمي‌توانم در اين خصوص اظهار نظر کنم.

وي در ادامه درمورد وضعيت تعليق تيم فوتبال ابومسلم گفت: اين تيم همچنان تعليق است و حكم جديدي در اين خصوص صادر نشده است.

شريفي درمورد حكم پرونده مالكيت اين باشگاه نيز عنوان كرد: در حال حاضر آقايان شفق و بني‌اسد مدعيان مالكيت باشگاه آن را به مديريت استان خراسان واگذار كرده‌اند و در حال حاضر نيز هر تصميمي كه مديران استان بگيرند درست است.
تاریخ: 1389/5/18
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: