برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برای دومین و آخرین بار/افشارزاده در اجلاس سرپرستان کاروان‏های اعزامی به گوانگژو شرکت می‏کند

سرپرست کاروان اعزامی به بازی‏های آسیایی 2010 روز سه شنبه عازم چین شد تا در اجلاس دو روزه سرپرستان کاروان‏های اعزامی به شانزدهمین دوره این بازی‌ها شرکت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سمینار سرپرستان کاروان‎های ورزشی کشورهای شرکت کننده در شانزدهمین دوره بازی‎های آسیایی از امروز چهارشنبه در گوانگژو آغاز شده و به مدت 2 روز ادامه خواهد داشت. به همین منظور بهرام افشارزاده روز گذشته راهی چین شد.

بازدید از دهکده محل برگزاری بازی‏های آسیایی و امکانات فراهم شده برای این بازی‎ها، نخستین برنامه لحاظ شده برای اجرا در نشست سرپرستان کاروان‏های شرکت کننده است. آنها ظهر امروز بررسی‎های لازم را در مورد تعداد ورزشکاران انجام می‎دهند. ضمن اینکه نشست عصر نیز به خبرنگاران، تعداد آنها و امکانات رفاهی فراهم شده برای آنها اختصاص دارد.

سرپرستان کاروان‎های اعزامی به بازی‎های آسیایی 2010 فردا پنجشنبه نشست مشترکی را با مسئولان کمیسیون‎های این بازی‌ها مانند کمیسیون تغذیه، امنیت، جا به جایی و ... برگزار می‎کنند تا هماهنگی‎های لازم در این زمینه‎ها نیز به عمل آید.

این دومین و آخرین سمینار سرپرستان کل کاروان‏های شرکت کننده در بازی‎های آسیایی چین است. نخستین مرحله این سمینار سال گذشته برگزار شد.

شانزدهمین دوره بازی‎های آسیایی 21 آبان‎ماه تا 6 آذرماه به میزبانی گوانگژو برگزار می‎شود.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: