برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آخرین وضعیت مصدومان پرسپولیس/غیبت باقری حداقل برای 2 هفته/ زمان بازگشت فشنگچی مشخص نیست

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به علت آسیب دیدگی در دیدار برابر تراکتورسازی تبریز حداقل برای 2 هفته دور از میادین خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مهر، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در جریان بازی مقابل تراکتورسازی به دلیل آسیب دیدگی مجبور به ترک زمین شد و نتوانست به بازی ادامه دهد. طبق اعلام نظر فرید زرینه پزشک تیم فوتبال پرسپولیس، در معاینات اولیه مصدومیت کریم باقری از ناحیه کشاله همسترینگ تشخیص داده شده است.

قرار است  طی روزهای آینده آزمایشات بیشتری از پای کریم باقری گرفته شود تا میزان دقیق مصدومیت این بازیکن مشخص شود. البته اگر آسیب دیدگی فقط از ناحیه کشاله همسترینگ باشد، این بازیکن حداقل دو هفته از همراهی سرخپوشان محروم خواهد بود.

امیرحسین فشنگچی دیگر مصدوم پرسپولیس، ظرف امروز و فردا مجددا زیر نظر پزشک تیم تست می دهد تا زمان بازگشتش به میادین و حضورش در تمرینات تیمی مشخص شود. هافبک چپ پای سرخپوشان در حال حاضر مشغول انجام تمرینات اختصاصی است.

روند بهبودی ابراهیم شکوری دیگر مصدوم پرسپولیس نیز از سوی فرید زرینه مثبت ارزیابی می شود و اگر مشکل خاصی پیش نیاید، این بازیکن ظرف 2 تا 3 هفته آینده می تواند با تیم تمرین کند.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: